Internetové rádio na mobilu

Od: Datum: 19.02.15 16:38 odpovědí: 7 změna: 21.02.15 09:04

Dobrý den, vlastním mobilní telefon Nokia 301 Dual SIM a nikdy jsem jej nepotřeboval na nic jiného než na telefonování a posílání SMS zpráv. Teď jsem ale přešel k jinému operátorovi a u něj mám měsíčně 750Mb dat v ceně tarifu. Jelikož nepotřebuju brouzdat po stránkách tak jsem si řekl že limit "vyplácám" alespoň na internetová rádia když v autě rádio nechytnu a mám k dispozici AUX vstup. Bohužel zkoušel jsem několik online radií (Blaník, Čas apod.) ale žádné z nich se mě nespustilo. Najedu na stránku vyberu datový tok, kliknu na play a nic se neděje. Nevěděl by někdo poradit co s tím? Stránky typu Youtube apod. jdou bez problémů. Díky moc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.02.15 16:48

Předně-internetové rádio na mobilu šlape?Teda do sluchátek nebo rovnou z reproduktorku mobilu?Pkd ano ,tak bych prověřil zda-li rádio umí přehrát z mp3 či mp3 z mobilu,tam může být zakopanej pes,že to rádio nebude umět!

Mně taky autorádio takto nejede neboť nemám vstup,mám s cd-mp3 ale měl jsem jednu dobu na Xperii staženou apku-rockradiogold a pražské radio oldies a normálně to šlapalo!

doplněno 20.02.15 14:43:

Jak píšu měl jsem rock radio gold a Oldiesradio a jelo to v pohodě,ale musí být stažena alikace daného rádia!Máte ji staženou?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.02.15 17:07

Právě že nešlape. Jak jsem psal v dotazu, načte se stránka, kliknu na play ještě se tam mihnou nějaké procenta načítání a tím to skončí. Reproduktor nevydá ani hlásku. Chtěl jsem právě hudbu pouštět přes ten AUX vstup na rádiu co mám v autě.Telefon MP3 normálně zvládá v tomto zapojení

Od: akym®
Datum: 19.02.15 19:45

A nechtělo by to zvolit menší datovej tok, 64? Kvůli malé rychlosti

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.02.15 13:49

Právě že jsem zkoušel jak 64kB tak i 128kB ale nefunguje to. Rychlostí to podle mě nebude. Když pustím video z Youtube tak jede plynule bez nějakého sekání. A tam ten datový tok bude daleko větší.

Datum: 21.02.15 09:02

Aplikaci ještě staženou nemám. Zkoušel jsem ji stahovat přímo ze stránek rádia ale nešlo to tak ji zkusím ještě někde pohledat. Ale to jsou aplikace pouze na na dané rádio že? Potřeboval bych spíš něco univerzální aby fungovaly všechny online rádia. Ale pohledám a vyzkouším. Díky

Datum: 20.02.15 18:17

Neznám přímo tvoji Nokii,ale na té moji je v možnostech položka zapnout reprudoktor. Jinak to hraje jen do sluchátek.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.02.15 09:04

Tak jsem taky zkoušel, ale nikde jsem položku zapnout reproduktor nenašel. Zkoušel jsem i připojit sluchátka ale opět bez kladného výsledku. Jen ticho :(

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.