Zvuk ze subwooferu duní

Od: Datum: 19.02.15 13:25 odpovědí: 5 změna: 19.02.15 14:15

Hezký den,

koupil jsem soundbar 4.1 a zdá se mi,že subwoofer duní.Že z něj neslyším mluvené slovo ale jen hukot.

Už jsem zkoušel ubrat basů v nastavení ale pak mám pocit,že zas neslyším vůbec nic.

Pokud je vše v pořádku,měl by být ze subwooferu slyšet i hlas? Nebo jen pozadí?

Pokud poslouchám hudbu,tak po písničce se subwoofer odmlčí,není to tak,že by hučel neustále.

Zvuk je do subwooferu přenášen přes bluetooth,kontrolka na bedně svítí,takže tohle OK.

Díky za radu,co s tím

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.02.15 13:54

Na poslouchání hlasu jsou potřeba zcela jiné reproduktory, to subwoofer už ze svého principu těžko zvládne. Subwoofer je určený pro reprodukování a zvíraznění extra nízkých kmitočtů (hlubokých zvuků). Není určen pro reprodukci hlasu. Takže to asi bude v pořádku.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.02.15 14:00

Díky.Akorát když ty basy stáhnu dole,aby neduněly,tak mi připadá zbytečné,abych ten subwoofer vůbec měl.

Protože se mi zdá,že neslyším basy ale buď hukot nebo nic.

Datum: 19.02.15 14:02
To je normální jev... subwoofer slouží tak akorát jako náplast na slabé reproduktory...
Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.02.15 14:09
Suvwoofer hraje sub-basy, ne basy, takze basovy reproduktor nemuze plne nahradit. Je jen jako doplnujici.
Ohodnoceno: 3x

Datum: 19.02.15 14:15

Asi záleží na tom,co se přehrává.

Já na tom teď osolil Tarju Turunen a už to vypadá o moc líp než signál z telky :)

Díky všem za vysvětlení.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.