Mobil do 4000

Od: Datum: 19.02.15 11:26 odpovědí: 7 změna: 19.02.15 19:01

Chtěla bych si koupit nějaký mobil - s androidem (nejlépe), vstup (micro)usb, wifi, BT, 3,5 jack, na normální simky (ne micro), aby to nebyl nějakej úplnej plasťák, co nic nevydrží (mobily mi neustále padají atd.), možnost vložit microSD kartu, aby se nevybil za dva dny a nenabíjel se celou noc. Strop je 4000 kč. Líbí se mi nejvíc sony xperia, ale ta už je finančně úplně jinde - to zmiňuju jen pro představu, co hledám (má velký display, ale je to pevný telefon, co přežije různé karamboly)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.02.15 11:35

Ahoj,

za 4000 něco jinýho než plast neseženeš, nevím jaký Sony Xperia máš na mysli je jich víc, některé kvalitnější jiné už ne. Pokud chceš výdrž baterie 2 dny a více, tak bych volil asi nedotykový telefon, nebo nepočítal s tím, že budu na wifi a pouštět si mp3, testoval jsem několik telefonů v různých cenovkách a pokud ho chci opravdu používat jako multimediální zařizení, tak přes dva dny se málokdo dostane, ale když už se vybije, tak jsem tedy ještě neviděl, aby se telefon nabíjel celou noc většinou je to něco kolem 3 hodin +- a telefon je na 90% +-

zkus třeba ten poměr cena/výkon celkem ok

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.02.15 11:38

Koukala jsem na něj. SG se mi líbí, ale je na mě moc tenkej. Mám teď Nokii N95 a je skvělá, kdyby měla nějaký normální OS (androida, wp) tak bych si ho ještě nechala, ale potřebuju nějaký s OS.

Datum: 19.02.15 11:56
Za ty penize honor 3c , 2gb je parada

Datum: 19.02.15 11:56

No já nevím, ale připadá mi, že chcete nemožné.

1) Nechcete plasťáka- mobil za 4000 bude těžko z něčeho jiného, než plast. Já mám Sony Xperii P (přezdívá se jako železná lady), je to opravdu odolný mobil, bohužel už se nevyrábí. Ale v bazaru se dá sehnat. Já ho kupoval u Mobil pohotovst před 2 lety použitý za 5 000, dnes ho tam mají za 2 400. Drtivá většina dnešních mobilů je z plastu, a to i mezi mnohem dražšími (viz. Samsung S5, cena od 10 000 nahoru)

2) Aby se nevybil za 2 dny-u mobilu s androidem asi celkem nemožné. Všechny lidi co znám, nabíjí každý večer a nechají to přes noc. Každopádně, nějaký mobil co vydrží déle jak 1 den určitě existuje.

3) microusb, wifi, 3,5 jack apod. má snad každý mobil. MicroSD karty taky podporuje každý druhý.

Při těchto požadavcích bych šel asi spíš do nějaké Nokie s Windowsem.

Ohodnoceno: 1x

Od: kutululu
Datum: 19.02.15 13:09

Dříve jsem mívala Sony Xperia Tipo, sice je z plastu, ale je odolný, kolikrát mi spadnul na zem a jediné co, tak se poškrábal kryt. V dnešní době je k sehnání už tak za 2500kč, ale nemá velký displej. Za to výdrž baterie byla určitě minimálně 2 dny s používáním internetu, posloucháním muziky a voláním, bez internetu i klidně 5 dní. A splňuje i další kritéria, která jsou uvedena. Já také vlastním Sony Xperia P, ten odolný sice je, protože má hliníkové tělo (což není moc praktické, v mrazu se nedá ani držet v ruce jak je studený a v létě zase úplně hoří), ale dolní brada se po pádu lehce může utrhnout, baterie za plného využívání vydrží tak 10 hodin a hlavně nemá slot na SD kartu.

Od: mustang
Datum: 19.02.15 14:07
A co Microsoft lumia 535 , je to ale Windows phone a v budoucnu na něj přijdou Windows 10.

Datum: 19.02.15 19:01

Doporučuji Prestigio, jistě si podle požadavků vyberete, mají v Česku servisní síť a dostupné ceny dílů v příadě rozbití touche nebo dipleje ;).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.