Televize Canox z Kauflandu - koupit?

Od: Datum: 19.02.15 06:54 odpovědí: 7 změna: 19.02.15 20:49

V letáku Kauflandu platném ode dneška mají v akci 61 cm LED televizi s Full HD, usb, hdmi, ... za 3000 Kč. Má cenu takovou televizi brát? Nečekám zázraky, jenom, aby chytla signál a dalo se na ni dívat. Záruku dávají 3 roky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 19.02.15 08:36

Dobrý den, já bych si položil otázku, zda tu TV potřebuji nebo mě láká jen cena. Jinak, zázrak bych také neočekával, ale jako náhradní přístroj v domácnosti, do kuchyně či dětského pokoje nebo jako monitor k NTB, to může být dobré. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.02.15 08:38

Záruka 3 roky, cena 3000Kč, pokud ji chcete není nad čím uvažovat.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.02.15 11:20

Na tyhle televize se obvykle nedá dívat, mají nerovnoměrné podsvětlení. A poslouchat zvuk to je čiré utrpení. Takže pokud špatně slyšíte a vidíte, bude to pro Vás ideální televize :)

Datum: 19.02.15 11:43

No zatím jsem ji nebral - vletáku psaná odezva 5ms je ve skutečnosti 14 ms, což mi na dnešní dobu přijde celkem pravěk.

Od: vo
Datum: 19.02.15 19:16

Musíte se podívat na cenu a té samozřejmě odpovídá kvalita,takže za 3000 Kč je i 14 s odezva luxus.

Od: bmbx®
Datum: 19.02.15 19:29

Já teda nevím, ale hodnotit odezvu u TV je docela úlet :-D

U CRT TV byla úmyslně prodlužovaná odezva aby neblikala obrazovka a nikdo si nestěžoval dokud se u LCD neobjevil parametr, kteří všichni začali strašně řešit *smich* *smich* *smich*

Ohodnoceno: 3x

Datum: 19.02.15 20:49
Naprosty souhlas s tebou i s Bmbx.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.