Pretočeni video kazety na dvd

Od: Datum: 19.02.15 05:27 odpovědí: 4 změna: 19.02.15 18:46

prosim kdo poradi jak s videorekorderu pretocit rodinnou nahravku na dvd disk,, ja to kdysy delal ale postup jsem uz zapomel, potrebuji to oživit abych si vzpomněl. dekuji za kazdou radu..

doplněno 19.02.15 07:14:

ja myslel s klasickych video kazet na dvd disk.ne s kamery na dvd... ja vim ze jsem dal skart do videa a do dvd rekorderu neco tam prepnul a uz se to nahravalo s video kazet na dvd,

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.02.15 05:46

Potřebuješ převodník jako je např. tento: http://www.kameryshop.cz/prod…nam-videa-do-pc-notebooku-293 ( první na který jsem zarazil, určitě si vybereš jiný/lepší )

Pak video propojit s tímto zařízením a v počítači použít nahrávací program který je přiložen k téhle věcičce :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.02.15 07:00

Jde to i kamerou, jestli má převodník zabudovaný. Video do kamery, kameru do PC...

Datum: 19.02.15 10:37

Myslim, ze tazateli slo o propojeni stolniho kazetoveho videorekorderu se stolnim DVD Rekorderem. Tam jde o propojeni SCART, CINCH, S-VHS apod s prislusnym vstupem DVD Rec. Nahravka se vetsinou provede (pokud nema rekorder HDD) na DVD a nasledne finalizuje (menu, struktura, VOB atd)

Datum: 19.02.15 18:46

VHS kazeta se dá převést na DVD pomocí DVD videorekordéru typ D-VR40SE.který vlastním a několik kazet jsem už na DVD převedl.Takže zkuste ve svém okolí najít někoho,kdo by byl ochoten Vaši kazetu na DVD převést.Existují také firmy,které to dělají.Nejsem si jistý,jesti by to nešlo tak,že by jste převedl VHS kazetu do počítače a potom pomocí vypalovacího programu vypálit na DVD disk.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.