Informace o hw android tabletu?

Od: Datum: 16.02.15 13:53 odpovědí: 4 změna: 20.02.15 02:18

Potrebuji aplikaci na Android ktera mi ukaze ktery zvukovy vystup je zrovna pouzivan. Klidne i dalsi info ale hlavne ten zvuk.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 18.02.15 21:28

Dobrý den, jenom se chci zeptat, proč to potřebujete vědět? Není v tabletu jedna zvuková (integrovaná) karta a jeden audio výstup? Zdravím!

doplněno 18.02.15 22:33:

No, nevím, ale když zasunete ten JACK do tabletu, tak tablet pochopí, že má vypnout své repráčky a ví, že pouští audio do výstupu. Tablet nepozná, jestli jsou to sluchátka nebo jiný vstup. Tedy, myslím, že to nepozná.

doplněno 19.02.15 12:14:

Je dobře, že jste se opravil, protože jsem to napsal snad srozumitelně. Když připojíte JACK, tak o tom ví tablet i Vy. A Vy snad víte, co jste připojil - asi nebude moc možností (sluchátka nebo zesilovač či zesilovač v akt. repro). Takže, omyl je snad vyloučen.

doplněno 20.02.15 08:41:

Ale, snad to chápu - jen nevím, proč je nutné to vědět. Pokud tablet funguje správně, tak posílá zvuk na výstup. Pokud je prázdný, tak hraje vnitřní repro. Když je zasunut JACK, tak nehraje vnitřní repro a zvuk jde do konektoru - a dál buď do sluchátek nebo do akt. repro.

Vše se dá odzkoušet sluchem a nepotřebujete k tomu aplkaci. Jestli je s tabletem nějaký problém a ani po odpojení konektoru nejde zvuk opět z vnitřních repro, tak je to závada a nejspíše v konektoru JACK (samice) v tabletu - poměrně častá závada a konektor je opravitelný nebo se musí vyměnit. Ale, o závadě nepíšete, tak lze vše asi poznat sluchem. Další možnost je, že hledáte pro OS Android aplikaci na ovládání hlasitosti (něco jako mixér v OS Windows). Jen aplikace pro diagnostiku nemá zřejmě větší význam.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.02.15 22:26

Jde mi o zjisteni jestli si tablet mysli ze hraje svymi repracky nebo prez sluchatka. Sluchatka nemam zapojena, cas od casu pripojim repraky z pocitace.

doplněno 19.02.15 11:58:

Proc by nemnel vedet na ktery vystup posila signal? Pro vypnuti interniho vystupu musi prece zjistit ze je neco pripojne.

doplněno 19.02.15 12:00:

Pardon ted mi to doslo. Nepotrebuju zjistit co je pripojene ale jestli je to pripojene.

Od: vystup
Datum: 18.02.15 23:33

No aby jsi to neodpálil. Výstup je stavěn na jistou ohmickou ZO všem

Ovšem repráky z PC jsou jistě aktivní

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.02.15 02:18

Nechapete? Ja potrebuju vedet jestli se tablet snazi posilat signal do sluchatek i po jejich odpojeni, jestli si mysli ze jsou porad pripojena!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.