Sony Xperia tablet Z - nefunkční SD karta

Od: Datum: 16.02.15 10:02 odpovědí: 3 změna: 16.02.15 17:59

Dobrý den,

mám otázku ohledně své micro SD karty v tabletu Sony Xperia tablet Z. Asi před týdnem mi najednou začala blbnout. Tablet se mi zasekával, ale po jejím vyndání bylo vše OK, nejde na ní nic přidávat ani odebírat a to ani prostřednictvím USB kabelu, zkoušel jsem jí v nastavení tabletu vymazat, ale stále mi to jen psalo "Odebírání SD karty".

Nevíte co s tím? Budu rád za každou radu.

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.02.15 10:53

Ahoj,

kolik jsi do SD karty investoval?

doplněno 16.02.15 11:14:

co jis zkusit dát do jiného zařízení? čtečku na PC/notebooku máš?

doplněno 16.02.15 11:15:

ještě mě napadlo, není nahodou uzamčená? Nevím jak se to chová v tabletu, ale když jsem ji zoušel dát zamčenou do PC také s ní nešlo nic dělat.

doplněno 16.02.15 19:41:

Pravděpodobně? To lze oveřit pokud se vyjme a podívá se na ní je tam takový zoubek na lock a unlock

Ohodnoceno: 0x

Od: zlounek
Datum: 16.02.15 11:11

cca 1600

Od: zlounek
Datum: 16.02.15 17:59

bohužel nemám další čtečku karet, asi si jí budu muset pořídit a v ní se pokusit kartu naformátovat, co se týče faktu jeslti je uzamčená tak pravděpodobně není, protože po koupi fungovala naprosto bezproblémově až asi před týdnem se objevily potíže a teď už nefunguje vůbec.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.