Jak zprovoznit hlubinné čerpadlo

Od: Datum: 15.02.15 18:14 odpovědí: 3 změna: 15.02.15 23:01

Hlubinné jednofázové čerpadlo jsem zapojil podle schematu zpustil jsem ho abych viděl smysl otáčení mimo vodu.Čerpadlo se rozjelo a během secundy jsem ho zastavil.Když jsem ho spustil do studny tak se nerozjelo.Vyměnil jsem zpouštěcí kondenzátor,vyblokoval jsem tepelnou pojistku a situace se opakovala.ELpojistka nevypla a čerpadlo se nedokázalo rozjet./ve zkratu to čerpadlo není,pokud ho vytáhnu mimo vodu tak se spustí.Kde by mohla být závada?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 15.02.15 18:32

Dobrý den, pouze takový postřeh - mám kalové ponorné čerpadlo, které má spínací plovák.

Když je ten plovák ve "špatné" poloze, tak se čerpadlo vypne. Možná napište přesný typ toho čerpadla a druh studny (kopaná nebo vrtaná). Možná i hloubku ponoru. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.02.15 22:32

zpětnou klapku nad ním počítám máte...

Datum: 15.02.15 23:01

podle me se ve vode zkratuje, strcte ho do kyble s vodou nebo do vany a testnete, take je mozne ze ho davate hloubeji nez je konstruovano a proste nema dostatecny vytlak, aby vodu dostalo nahoru

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.