Jakou bezdrátovou myš k TV

Od: Datum: 13.02.15 22:26 odpovědí: 5 změna: 16.02.15 19:07

Koupil jsem Smart TV Samsung. Mám pocit, že by k jejímu ovládání bylo dobré ještě dokoupit bezdrátovou myš, ale nevím kterou. Měla by být spolehlivá, menších rozměrů, s dlouhou výdrží baterie a dosahem alespoň 5 metrů, pochopitelně v přijatelné ceně. Máte někdo vyzkoušenou podobnou myšku k TV?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: aroff
Datum: 13.02.15 22:43

Já mám Samsung UE48H6500 a koupil jsem myš Gigabyte GM-M770. Chtěl jsem laserovou. Koupil jsem si rovnou i klávesnici EVOLVEO WK29B. Oboje chodí OK.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.02.15 21:01

aroff: Děkuji za reakci ! Přivedl jste mně na myšlenku, že by bylo opravdu dobré koupit myš i s klávesnicí. Prodávají se sety klávesnice+myš a přijdou cenově levněji než samostané koupě. Potěšilo by mne, kdyby tu někdo poradil dobrý set, pokud možno vyzkoušený na ovládání TV - t.j. nanopřijímač zasunutý do USB TV.

doplněno 16.02.15 19:00:

aroff: Mám UE32H6200. O bluetooth u ní nikde nic nepíšou, takže asi nemá. Chci se zeptat, když jste nekupoval sadu, používá klávesnice a myš různé značky tentýž USB přijímač, nebo má každá svůj?

Od: aroff
Datum: 15.02.15 21:17

Ona TV má určitě Bluetooth už zabudovaný, Já jsem zkoušel set od Microsoftu taky přes USB, ale nechodiloto dobře.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.02.15 21:39

A něco takového by tě nezaujalo? Jsou i mnohem menší.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.02.15 19:07

@ladinpraha, díky za tip ! Podsvícená klávesnice by bodla, ale cena 2K mně nenadchla. A lépe se mi pracuje s myškou než s touchpadem. :(

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.