Skylink sat

Od: Datum: 13.02.15 20:19 odpovědí: 20 změna: 24.07.16 13:46

Dobrý večer ,otázka pro asi sat fanoušky ,nevím.Ted po zvyšení servisniho poplatku na 55kč.Platim to přes SIPO.Jak to nejrychleji ukončit ,pripadne kam zavolati .Už nemám zájem skrz navíc pár programů SK platit.Žádný balíček si neplatím.Moc díky za radu a hezký den.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.02.15 20:27

Na stránkách Skylink.cz je tato informace: Pokud k datu splatnosti Servisní poplatek neuhradíte, dojde k zastavení poskytování služby Skylink. Pokud následně (nejdéle do 1 roku) Servisní poplatek uhradíte nebo si předplatíte některý z programových balíčků, bude poskytování služby obnoveno. V opačném případě bude po uplynutí 1 roku Vaše dekódovací karta v souladu s Všeobecnými obchodními podmínkami trvale deaktivována. Žádné sankce vám v souvislosti s neuhrazením Servisního poplatku nehrozí.

Takže je to zcela jednoduché a bezbolestné.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.02.15 20:29

A co chcete zrušit? Placení servisního poplatku u Skylinku? Tak se přihlašte u nich do takové té zákaznické zóny a tam si to zrušte. Ale jak servisní poplatek neuhradíte a nebudete mít ani žádný balíček předplacený, tak vás asi odpojí, ne?

Datum: 13.02.15 20:32

Jen si pak budeš muset zařídit jiný příjem televize.

Od: luck®
Datum: 13.02.15 21:17

chytám všechny naše muxy na jednu antenu v pohodě .To fakt stačí...Díky za radu.

Od: honzajs122
Datum: 14.02.15 19:15

A chytáte je v HD?

Datum: 13.02.15 20:53

Oni zvedli servisní poplatek na 55Kč? Kde se o tom píše? Na stránkách Skylinku je stále 33 Kč.

Od: martim1977
Datum: 13.02.15 21:09

ted jsem otevřel jejich dopis jdu blejt 55kč po roce zdražujou kde se to zastaví? poslal mi ten jejich časopis a tam byla vyplněna složenka moc o tom nemluví nechtěj reklamu... srač-i

Od: luck®
Datum: 13.02.15 22:26

ale vážně ,možná nechci debatu někam odvést.Mě zajímá jak nejlépe skončit platit se SIPEM poplatky,tot vše.Signál z digitalu mám super na jednu antenu bez zesíku ---naše programy .Stačí...bude jaro,léto ...příroda...Díky ještě jednou..

Od: inkaso
Datum: 14.02.15 11:24

Platba přes Sipo a inkaso v bance je stejná. Zrušit Sipo je těžkopádné a nastavit Inkaso, které mohu ovládat. Jednou za rok jim těch 55 Kč povolit tím udržím kartu při životě. Případně jednou za rok poslat aktivační SMS. Po roce je karta vyřazena a nová aktivace má stát nejméně 300 Kč.

Od: jow
Datum: 14.02.15 11:48

Jděte na poštu a tam ukončete platbu SIPEM pro Skylink. To zvládnete, není to těžké.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 14.02.15 17:30

tak nevím, byl jsem teď na webu,v jejich zákaznické sekci a stále tam mám poplatek 33 Kč měsíčně za prodloužení a to mi karta končí 19.8.2015. Takže předpokládám, že kdybych si ji teď prodloužil do 2020...pořád to bude za 33 Kč.

Od: aroff
Datum: 14.02.15 19:45

K 1. dubnu 2015

Od: pepr®
Datum: 15.02.15 02:14

@jaraz: Podle mě, pokud máte měsíční platbu (sipo, inkaso), tak to pořád 33kč nebude. Po prvním dubnu po vás budou chtít 55. Respektive si vemou. viz Ceník je platný do 31. 3. 2015.

Ušetříte jedině když si zaplatíte jednorázově na rok (41,50kč/měs.) nebo dva dopředu (37,50kč/měs.)

Ale zkusit to můžete ;)

Datum: 15.02.15 03:46

@luck: Záleží jestli to platíte hotově na poště nebo bezhotovostně inkasem z účtu. V obou případech je nejlepší zavolat (napsat) na Skylink a zrušit to dostatečně předem u nich. Přestanou si to strhávat.

Objednávku platby je možné zrušit buď na zákaznické lince Skylink na čísle 595 694 310 nebo písemnou žádostí přes kontaktní formulář v sekci "Kontakty" anebo písemně odesláním na adresu Satelitní televize Skylink, P. O. BOX 4, 709 00 Ostrava 9, Česká republika. Vždy je potřeba do předmětu zprávy uvést "Žádost o zrušení SIPO/Inkaso k Servisnímu poplatku" a dále uvést číslo dekódovací karty, registrační údaje a spojovací číslo SIPO. Zdroj Skylink

Protože při bezhotovostní platbě inkasem z účtu nelze na poště vyjmout jednotlivou položku ze SIPA. Toto lze při hotovostní platbě, kde si u přepážky vyžádáte částečný doklad.

Ale pokud to nezrušíte u Skylinku, tak vás budou upomínat. No logicky, souhlasila jste, že servisní poplatek budete platit SIPEM, ale když to u nich nezrušíte, tak logicky neví že to už nechcete a budou chtít platbu.

Když budete volat (někdo preferuje osobní kontakt) vemte si k tomu knížku. Pokud se za poslední půlrok nic na zákaznické lince nezměnilo, tak 20 minut čekání na spojení s operátorem je základ. Takže je lepší mít neomezený trarif nebo volat z pevné linky. A připravte si číslo karty a spojovací číslo SIPA.

Při rušení platby poštou bych to poslal doporučeně.

Při rušení přes kontaktní formulář v Kontaktech bych zvolil odkaz dole Platby a změny smlouvy.

Hledal jsem to i v Zákaznické zóně u nich na webu, ale nic jsem tam o rušení SIPA nenašel.

Od: honzajs122
Datum: 14.02.15 19:13

Nejlepsí na tom je, že při pravidelné měsíční platbě je to 55 Kč měsíčně, pokud to uhradíte naráz, zaplatíte 935 Kč, to vychází 78 Kč na měsíc? Obvykle to bývá opačně?

Bohužel nemají konkurenci v HD. Ale já nemám TV a zřejmě si ji ani nekoupím ..Navíc mi silně vadí, že ta firma má sídlo v Lucembursku a tam asi končí většina daní ...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.02.15 02:22

Ano, obvykle to bývá opačně. Ovšem obvykle se co půl roku nezdražuje. Když budete mít nastavenou měsíční platbu, tak při každém zdražení se vám zvýší i ta měsíční platba. Ovšem když si předplatíte jednorázově rok(dva) dopředu, tak "na vás nemůžou".

Přepokládám, že další zvýšení ceny bude tak v září, říjnu na 80kč.

Datum: 15.02.15 09:41

Glisník se již před dvěma a půl rokem netajil tím, že chce společnost M7 ze Skylinku vytvořit kompletní pay-tv platformu, kde bude základní balíček (tedy ten za SerPo) stát minimálně 199Kč měsíčně.

Od: pirkovajarosla
Datum: 24.07.16 10:49

Dobrý den. Od posledního zdražení v dubnu 2016 jsem zrušila platbu a tím i užívání skylinku. Stačí to nebo je nutná oficiální výpověď? Pokud ano, kde ji mám hledat. Děkuji Pírková

Od: vernon
Datum: 24.07.16 13:46

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.