Čtečka Basic

Od: Datum: 13.02.15 08:03 odpovědí: 4 změna: 14.02.15 00:44
avatar

Dobrý den,

zdá se to sice neuvěřitelné, ale já po přečtení knihy npř. 500stran, nevím jak zpět dát knihu na začátek. Zkouším cokoliv a nic.

děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 13.02.15 10:38
avatar

Dobrý den, já mám jinou čtečku, ale našel jsem si návod k té Vaší. Mimochodem, pokud ho máte, tak je dobré si ho přečíst. Možná to není způsob nejlepší (a protože to nemohu vyzkoušet), tak bych zkusil otevřít knihu a při trvalém držení tlačítek Zpět/Vpřed by se mělo posouvat po deseti stránkách. Na první straně bych zkusil použít tlačítko OK - a čtečka by si měla pamatovat otevření knihy na první stránce. Další možnost by byla (po připojení čtečky k PC) smazat ten soubor pro danou knihu, který si pamatuje nastavení (nikoliv soubor s knihou) - ale, to už by chtělo určitou znalost a nezpůsobit si škodu. Zdravím!

doplněno 13.02.15 15:54:

No, já mám Kindle a je rychlejší smazat to nastavení v PC - kniha je potom jako ještě neotevřená.

Ale, jak na to, se Vám bojím poradit, protože se musí vědět, co lze smazat a co nikoliv.

doplněno 13.02.15 16:12:

Ještě se podívejte, jestli u té otevřené knihy není v nabídce něco jako: "Go To Page". A tam zadat číslici 1, potvrdit a zkontrolovat.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 13.02.15 15:49
avatar

já si návod také našla a fakt přečetla. Je tam vše kromě tohoto. Zkoušela jsem otevřít knihu a držet. Jo, posunulo se mě to o stránku a ta kniha má skoro 500 stran. Vymazat to nechci. Čtečku používám pouze v MHD a na dovolené a měla jsem dojem, že si něco pro ukrácení chvíle mohu předčíst znovu. Knihu nikdy nenahradíte, ale 500stran nosit, tak je lepší čtečka. Pamatuje si vše, vím jak na to, ale nenapadlo mě, že mě nepůjde dát zpět knihu na začátek (npř. jí chci půjčit a ten dotyčný by musel číst od konce. Z PC nahrávám a tam také mohu vymazat. Jsem absolutně neznalá, ale toto jsem vyzkoušela (mám čtečku rok) Díky, škoda a ach jo.

Datum: 13.02.15 17:25
avatar

Kindle je super, to vím. Jak to smažu v PC, tak to smažu i v tomto Basicu. Ale díky vám za snahu, jste báječný

Od: bmbx®
Datum: 14.02.15 00:44

Pokud elektronická forma rozečtené knížky není výplodem nějakého diletanta, tak má jako každá kniha OBSAH, ten lze otevřít a v něm zvolit stranu jakou chcete.

Jinak začátek knihy se zvolí podržením tlačítka pro listování zpět

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.