Kvalita fotek

Od: Datum: 09.02.15 14:53 odpovědí: 10 změna: 09.02.15 20:26

Při vyfocení obrázku se mi přes fotku udělají hnědé proužky.Čím by to mohlo být?Mám samsung D60.

Děkuji za radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.02.15 16:01

Pošlete fotku, nejspíš to bude vadným snímačem.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 09.02.15 17:16

Tak jsem přidala fotku.Dělá to jen když fotím.Když filmuju tak ne.

Datum: 09.02.15 17:18

S tím nic neuděláte, takže reklamace nebo oprava.

Datum: 09.02.15 17:20

Vada čipu, to samé mi dělal jeden starší Canon. Pokud je v záruce tak reklamace, pokud ne, obávám se, že se oprava nevyplatí.

Datum: 09.02.15 19:05

Přidávám vzor podobné vady, Canon 400D, chyba i po resetu, ve JPEG i RAW. Zajímavé bylo (už ho nemám), že po ochlazení v ledničce chvíli fotil normálně (viz poslední fotka), ale jak se ohřál, tak zase začal blbnout - že by přehřívající se snímač?

Ohodnoceno: 0x

Od: ria®
Datum: 09.02.15 17:33

Přesně to samé mi skoronový foťák Olympus dělá taky.. Na reklamaci řekli "nedbalé chování" - a vrátili ho neopravený.. :)

doplněno 09.02.15 18:27:

Určitě - až budu doma, prožkoumám dokumety a pošlu :)- já mám jinak taky výbornou zkušenost s reklamací skoro všude... Vše vždy proběhlo na jedničku, bohužel tenhle foťák se moc neosvědčil.. naštěstí nebyl tak drahý :)

doplněno 09.02.15 19:41:

Praivo - první fotka je nádherná!:)

Od: hm®
Datum: 09.02.15 18:22

Můžete sdělit, kde jste reklamovala? Kdo rozhodl o zamítnutí? Já jsem totiž dosud na olympusácké reklamace slyšel jen chválu, vždy se jednalo o reklamaci přímo u Olympusu, ne u nějakého prodejce. Reklamace vyřizovali vždy velmi rychle, bez jakýchkoliv šprajců a často opravili i to, co důvodem k zaslání nebylo (odtržené gumové krytky hledáčků, narezlé šroubky apod.). Vy byste byla první, kdo by měl zkušenost špatnou.

A doplňující poznámka: pozáruční opravy dělají (nebo aspoň dělali dřív) za jednotnou cenu 3500 Kč, takže se to často nevyplatí. Holt takové mají sevisní záruční a pozáruční podmínky.

Datum: 09.02.15 18:43

Já už ho v záruce nemám takže asi bude lepší koupit nový foťák.Ještě že budu mít brzo narozeniny alespoň bude rodinka vědět co mi dát.

Datum: 09.02.15 20:02

Nádherná možná je, ale já osobně preferuji tohle:

Datum: 09.02.15 20:26

Vadný čip. Totéž nám odrovnalo kompakt Olympus za desítku, ale bohužel po záruce. Zahodit, koupit jiný.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.