Telefon nejde zapnout

Od: Datum: 01.02.15 18:48 odpovědí: 6 změna: 01.02.15 19:43
Pomoc mám měsíc Sony xperia E3 a bohužel se mi vybil a následně se vypnul.Ale ten problém je v tom že byl vybitý celou noc a celý den - no,teď je cca 10 minut na nabíječce,celou dobu držím zapínací tlačítko - nic,ani dioda se ne rozsvítila.Telefon totálně kixnul.Je to opravdu tak hodně vybírá baterka nebo je to porucha? je to nový telefon a celkem dost by mě to naštvalo... Díky :(
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.02.15 18:50

Klidně to zapínací tlačítko pusť.

Počkej tak hodinu a pak telefon můžeš zkusit zapnout.

Možná ho budeš muset odpojit od nabíječky,pokud se chytne a naskočí,znova zapni a nechej ho nabít do maxima.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.02.15 18:51

nabíječka opravdu nabijí? Zkoušela jsi ji? Nebo zkoušela jsi i jinou nabíječku? Jinak reklamace

Ohodnoceno: 0x

Od: bavlnik
Datum: 01.02.15 19:07
Jo zkoušela jsem asi další 2 nabijecky a všechny nabíjí,vyzkoušeno na tabletu.
Datum: 01.02.15 19:08
Tak mobil odpojen od nabijecky a už všechno funguje (y)
Datum: 01.02.15 19:26

Nechte to zapojené dlouho i když se nic neděje.Já myslím,že naskočí ale může to být třeba 0,5-1 hodinu,třeba i déle.Měl jsem stejný problém.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.02.15 19:43

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.