Připojení externího disku

Od: Datum: 01.02.15 11:39 odpovědí: 3 změna: 01.02.15 11:54

dobrý den, prosím, mám dotaz-kamarád ma tv panasonic viera a prý že tam nemá vstup k připojení externího disku, ale prý tam má jen připojení hdmi- prosím dalo by se to připojit? děkuji za pomoc!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.02.15 11:42
avatar

No tak hdmi propojit s PC, kde bude vložený ten disk, pustit na PC ten film a pomocí HDMI to pustit na TV. Jinou možnost nevidím.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: ben®
Datum: 01.02.15 11:43
avatar

Dobrý den, myslím, že to není možné. TV vyžaduje pro připojení ext. HDD port USB a také ho musí podporovat její vnitřní software. HDMI přenáší obraz a zvuk, ale ne data.

Zdravím!

P.S. Ano, jak píše kolega. Udělat to nepřímo.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 01.02.15 11:54

Ověřte si, že typ televize, kterou má, skutečně má v parametrech port USB. Pokud nemá, externí disk nepřipojí. Pokud má, zřejmě jen špatně hledal. Pokud vím, Viera je relativně starší typ, je možné, že USB skutečně nemá. Do HDMI disk nepřipojí ani kdyby se rozkrájel. Může disk připojit do počítače a výstup počítače do televize.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.