Jaký mobilní operátor je nejlepší a proč?

Od: Datum: 30.01.15 19:44 odpovědí: 11 změna: 17.02.15 07:24

Podobná otázka tu už byla,ale rychle se to mění,tak mě zajímá jaký máte nyní názor popřípadě i tarify a předplacené karty.A také ,co virtuální operátoři?Už se v tom ztrácím,

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.01.15 19:47

Popsáno toho bylo tady dost,dnes jsem objevil toto a to si myslím,že je moc pěkné

http://www.adagiomobile.cz/index.html

Ohodnoceno: 3x

Od: arwi®
Datum: 30.01.15 19:59

To tedy je,díky za tip.

Datum: 30.01.15 21:35

přečtěte si pozorně "Všeobecné obchodní podmínky" platné od 31.1.2015

zajímavý je bod 4.4 - co je "neomezené volání do všech sítí"

4.4 V základním nastavení SIM karty u tarifu "Sen s ADAGIEM" jsou tyto služby:

a) je nastaven maximální limit celkového čerpání hlasových a SMS služeb a maximální limit spotřebovaných datových služeb 3 GB. Maximální limit hlasových služeb se míní 3000 minut. Balíček 100 MMS zpráv

je to sice 50hodin měsíčně, ale v nabídce je "K 01.02.2015 spouštíme nový neomezený tarif "Sen S ADAGIEM" za 405,- Kč vč. DPH"

a ještě nerozumím jedné větě

Uzavřením smlouvy k tarifu "Sen s ADAGIEM" souhlasí zákazník s uzavřením speciálních Všeobecných podmínek.

a ty neumím najít...věta je na konci Ceníku služeb v Poznámkách...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.01.15 18:29
Troška čtení na dlouhé zimní večery
http://forum.mobilmania.cz/fo…fon-a-dalsi-v-CR.html?style=6
Doporučuju přečíst si pár posledních stránek z nabídek tarifů šedivek abys viděl co a za kolik se dá pořídit s trochou risku. Pak se můžeš podívat do sekce virtuálů a porovnávat který se tomu ideálu nejvíc blíží. Pak už zbyde jen posoudit, jestli šedivka nebo virtuál.
Víc ti nikdo neporadí bez toho abys napsal bližší údaje kolik běžně provoláš peněz, kolik minut, esemesek a internetu projedeš za měsíc. Jestli ti vyhovuje tarif nebo chceš jen předplacenku.

Od: mol191280
Datum: 03.02.15 23:01

Ahoj lidi,

též mě to zaráží, tenhle operátor je zvláštní a hledal jsem ty speciální všeobecné podmínky, ale nikde jsem je nenašel. Ze zvědavosti tam zítra zavolám. Jinak FUP limit 3000 minut má u nás úplně každý operátor, který nabízí neomezené volání. Oni to nazývají neomezeným, protože kdyby nabízeli 3000 minut, už by to nebylo tak zajímavé. Kdyby jste někdo něco nového o něm zjistili, dejte vědět. Rád bych do toho šel, ale bojím se, aby se mnou nevydrbali v těch hrozným podmínkách, které budou na hodně dlouhé čtení. Určitě počítají s tím, že to nikdo nebude číst a je možné, že v tom bude nějaký háček.

Datum: 31.01.15 18:36

Odpovím Vám takovou zajímavou informací z mého oboru. Když zavoláte jakoukoliv tísňovou linku IZS, tak se na mapě zobrazí kružnice oblasti, kde se právě nacházíte. Pokud voláte z T-mobile, je to s přesností na 250metrů, pokud voláte z Vodafonu, tak už je ta přesnost lokalizace poměrně složitější, protože zaměření Vodafonu je 450 metrů, ale pokud voláte z O2, je přesnost na 1200metrů! Což je poměrně velký prostor a pokud voláte z volné přírody a nevíte, kde jste, je poměrně složité pro IZS určit, kde se nacházíte! Vím, že to pro výběr operátora není zdaleko pádný důvod, ale je poměrně neznámá informace, tak si myslím, že by Vám i tak mohla být přínosem. Zdravím!

P.S.: Sám mám i tak O2...

doplněno 31.01.15 18:45:

Ano je, ale stále platí to, co jsem napsal výše ;) Nic to na tom nemění...

doplněno 31.01.15 18:45:

Je to z důvodu pokrytí, které má O2 nejlepší.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 31.01.15 18:39

Tak to určitě víš, že síť O2 je právě využívána záchranýma složkama.

Datum: 01.02.15 18:06
To je blbost ne? Cim lepší pokrytí tím přesněji by mely určit polohu ne?

Datum: 05.02.15 22:24

Ano, je to tak. Taky hlásky na dálnicích jsou v režii O2.

Od: lego®
Datum: 17.02.15 00:39

A jakej si predstavujes provoz?
Pokud bych nemel celou rodinu u OneMobile (a diky nasemu provozu SMS) uvazoval bych o axolot-mobile.cz .

doplněno 17.02.15 21:47:

Mozna jeste 3ton.eu .

doplněno 22.03.15 07:45:

Misto axolotu bych si procetl levnasimka.cz .

Ohodnoceno: 2x

Od: arwi®
Datum: 17.02.15 07:24

Tohle se mi líbí a vůbec jsem nevěděla,že existuje.Díky moc za typ.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.