Iphone 5

Od: Datum: 29.01.15 19:45 odpovědí: 7 změna: 30.01.15 14:13

Dobrý den,

přemýšlím o koupi IPhonu 5, proto bych se chtěl zeptat, jakou verzi koupit a zda se vyplatí koupit telefon zánovní nebo rovnou nový.

Hezký den

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.01.15 19:59

Ahoj,

verzí myslíš velikost nebo označení? Co se týče toho jestli zánovní nebo rovnou nový to asi záleží na osobním posouzení, někdo radši koupý nový, protože tomu moc nevěří a někdo zase klidně zánovní nebo i použitý koupí.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.01.15 20:06

Tak zánovní je skoro nový. Takže pokud chceš trochu ušetřit kup zánovní. Ale 16gb verzi bych nedoporučoval 4gb a něco zabere iOS a ten zbytek zaplníš velmi rychle.

Od: cotomuzebyt
Datum: 30.01.15 12:58

LOL, docela vtipné, že v roce 2015 ještě u apple nezjistili, k čemu se používají SD karty. Nebo spíše nechtěli zjistit ,-) Vždycky mně to rozesměje. Stejně jako používání odlišných konektorů nabíječek, apod. V době, kdy se lidi konečně dokázali na něčem domluvit se tady při-ere výrobce, který mi připomíná rusáky a jejich žigulíky s plusem na kostře auta Alias odlišovat se za každou cenu, i když to nemá žádný praktický, ani jiný význam, prostě jako malé děti

Datum: 30.01.15 13:12

Nepoužívají SD karty na o co? Maji jiný business model založený na uzavřenem systému, který očividně funguje podle prodeje. Co je na tom špatnýho? To že to nevyhovuje některým lidem? Business právě funguej na odlišnostech a nebýt stejný jako konkurence to je to co odlišuje úspěšný firmy, nejsem zastánce ani apple ani googlu je mi to šumák, koupim to co potřebuji a používám jak iOS tak android.

Když se ti to nelibí tak si to nekupuj a kup co něco jinýho a to že tenhle jejich business nemá žádný význam? Nějak jsem si nevšiml, firma očividně roste, takže spíš tenhle tvůj kometář je jak od malého dítěte

Od: cotomuzebyt
Datum: 30.01.15 13:44

Ty byznys modele, ta firma roste proto, ze vyrabeji veci pro hlupaky a tech je statisticky nejvice. Dalsim znakem hlupaka je mimo jine to, ze se ridi tim, co mu rekne jiny. Nema vlastni hlavu, nazor, usudek, nedokaze v podstate ani pochopit, co to ta SD karta je a proc by ji tam mel mit. Staci mu, ze videl u nejake celebrity, nebo uspesneho kamarada, ze ma v ruce to s tim jabkem, tak to musi mit taky. Takhle ma apple postaveny byznys model, ale ja se tady nebavim o prodejich, image a byznys planu, ale o tom, ze to je proste technicky paskvil, kdyz to uzivateli, ktery potrebuje vetsi uloziste, nedokaze nabidnout jeho rozsireni prostym vlozenim SD karty za par korun.

Jenom hlupak dokaze udelat z nouze ctnost, aby nejak vysvetlil duvod, proc si koupil neco, s cim vlastne ani neni spokojeny, jen proto, aby mezi ostatnimi hlupaky nevypadal hloupe, nebo nedej boze, ze na to taky nema

Datum: 30.01.15 14:13

No tak SD za pár korun, to je SD karta úplně k ničemu, pomalá naprosto nepoužitelná. Já si to dokážu zdůvodnit, proč používám iOS, stejně tak si zdůvodnim proč používám android. Samozřejmě, že apple to má postavené tak, aby se odlišil a působil exkluzivně, ale takto to má spousta světových vydělávajících firem dokonce i českých, Le premier mi vyskošil v hlavě jako první, pořád nechápu co je na tom tak hrozného a špatného?

V dnešní době kdy je na výběr několik cloudových úložíšť, je místa docela dost a pokud nechci cloudové úložiště a vím, že potřebuju velkou paměť. No tak sáhnu po androidu nebo koupím iPhohe s větším úložištěm. Děláš jak kdyby se prodával jen iPhone nebo jak kdyby telefony s podporou SD karet byly neodstatkové zboží, takže potřad nechápu tu tvoji nesmyslnou argumentaci o nějakých hloupých lidech, potkávám několikrát za den hloupé lidi bez ohledu na to jestli mají fabii nebo jezdi v BMW, nebo jestli mají android nebo iOS nebo WP. Jedině v čem s tebou souhlasím je, že jen hloupý čověk si koupí něco s čím pak není spokojený, ale to není jen o iPhonech, spousta lídí chce tablet nebo cokoli jiného a jsou tak hloupí, že koupí ten nejlevněší ale hlavně, že v parametrech je u CPU 8 jader a úhlopříčka 10 palců,

Od: iho
Datum: 30.01.15 13:15

Jestli máte peníze na rozhazování, kupte si to. Počítejte s tím, že vám to nic nového nepřinese oproti Androidu/WP. Budete s tím volat, psát SMS, fotit, atd...Je jedno, jaký operační systém na tyhle věci použijete. Pokud máte již zkušenosti s nějakým OS a máte k němu zakoupené aplikace, pak operační systém neměňte. Já mám Windows Phone i Aindroid - s oběma mobily jsem spokojený. Spíše bych se klonil pro Android, ale jen z důvodu většího množství aplikací. Jinak mi WP plně vyhovuje.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.