O2 přehrávání pořadů se někdy seká někdy ne

Od: Datum: 28.01.15 21:55 odpovědí: 3 změna: 29.01.15 18:36

Máme x let O2 tv, asi týden se některé pořady, co si pouštím z historie, jak to jde si pustit zpětně, některé se sekají, některé jdou pěkně. Volal jsem na O2, tam mi nedokázali poradit, čím to je, jen restartovat a ten běžný postup, který nepomohl. Dále radili vyměnit set top box, jako poslední možnost. Nemáte někdo radu? Nechce se mi ne starý set top box hned měnit, ani nikdo neřekl, jestli by to vůbec pomohlo. Už jste to někdo řešil? Děkuji, jestli někdo poradí.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 28.01.15 23:34
avatar

Dobrý den, možná je to hloupost, ale já bych zkusil rozpojit všechny kabely k STB i do TV a potom je opět dobře a pevně zasunout zpět - možná je jen někde špatný kontakt. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.01.15 00:31

Trochu málo informací. Jaké máte připojení k internetu - od jakého poskytovatele? Je to ve městě nebo na vesnici? Děje se to náhodně, nebo se v tom dá najít nějaká pravidelnost? (například kanál X se seká, kanál Y se neseká, kanály HD se sekají, kanály obyčejné se nesekají, má na to vliv počasí? má na to vliv denní doba? má na to vliv, jestli někdo další z rodiny dělá něco u internetu? má na to vliv, když si někdo jiný z rodiny pouští další O2TV na jiném zařízení nebo zařízeních? Děje se to i na jiných zařízeních?). Ptal se vůbec někdo z O2 na tyhle otázky? Výměna STB pravděpodobně nepomůže, i když pokud by se ukázalo, že problém je ve výkonu toho STB, pak by výměna za novější typ pomohla. Pokud stejný problém trápí víc klientů, tak už to určitě někdo od nich řeší (nechtějí přijít o klienty), ale o tom se většinou jako klient nic moc nedozvíte. Až když se to povede vyřešit, tak vám dají vědět (ale někdy ani to ne, prostě se to jakoby samo opraví).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.01.15 18:36
avatar

Také mám zmíněná připojení TV od O-2 ,reprodukce dříve vysílaných programů mi jde skvěle.Ovšem také jsem si prošel obdobím špatného signálu,který byl nejprve ojedinělý,pak se zhoršoval,až docela vypadl.Vinu na tom nenesl STB,ale modem.Po výměně mám příjem zase perfektní.Teď používám modemZYXEL.Je potřeba na O2 stále otravovat.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.