Správné zapojení vypínače

Od: Datum: 28.01.15 11:51 odpovědí: 7 změna: 29.01.15 10:32

Ahoj, potřeboval bych poradit, jak zapojit níže vyfocený vypínač pro správnou funkci, zkoušel jsem ho zapojit tak že z konektoru na nožičku pod číslem jedna na vypínači jsem navedl + a z něj pak přívod do desky, ale nefunguje to, Děkuji za rady :)Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.01.15 11:55
avatar

na nožičku pod číslem jedna na vypínači jsem navedl + a z něj pak přívod do desky, ale nefunguje to,+ na jedničku a současně na desku? a vypínač nevypíná? nebo je to jinak? alespoň počet nožek spínače nebo foto (typ); správně + na třeba jedničku, z dvojky na desku, pak bude spínač obvod přerušovat (čísla na spínači jenom hádám, nevím nic bližšího)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.01.15 11:57

Je tam toho málo vidieť a je tam veľa konektorov nezapojených.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.01.15 12:11

Fotka je dosti nečitelná,vypínač nemůže vypínat protože máte oba hnědé dráty naletované na jednom konektoru.To co je pod vypínačem není k poznání zda je druhý vypínač a jde napětí ještě přez něj. Dejte lepší fotku a srozumitelnější popis co vlastně nefunguje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.01.15 13:22

Jestli si to dobře představuju, tak máš nějakou zásuvku, do které přivedeš konektor s napětím (doufám že to napětí je nízké napětí které nikomu neublíží !).

Z té zásuvky vedeš hnědý vodič na kolébkový vypínač. To je správně ale ten druhý hnědý vodič ucvakni a připoj na nyní volný kontakt na kolébkovém vypínači. Tím bude kolébkový vypínač připojen do obvodu a bude rozpojovat obvod tvořený hnědým vodičem.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.01.15 00:44

Jestli se do svépomocných oprav elektronických přístrojů pouštějí i takovíhle znalci, tak poteš koště. Už chápu, proč existuje legendární vyhláška 50. Doufám, že znáte číslo na hasiče.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: ccc
Datum: 29.01.15 06:03

Jestli to dobře vidím, tak si to zapojil jeden drát na jeden výstup vypínače a z toho samého jsi vyvedl druhý drát. Jestli je to tak, tak to fungovat nemůže. Jeden drát zapoj na ten krajní výstup. Ale lepší si to ještě proměřit, jestli to ale zvládneš. Na dálku těžko radit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.01.15 10:32
avatar
Kdyz uz to fotis mohl by jsi vyfotit taky celek, pri lepsim osvetleni?
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.