Android - nenačítá wifi sítě

Od: Datum: 24.01.15 06:50 odpovědí: 11 změna: 24.01.15 16:01

Dobrý den, řeším takovýto problém: když zapnu wifi na svém mobilu a chci se připojit k nějaké síti, stále se mi zobrazuje pouze vyhledávání sítí. Klidně i po dobu 5 minut a výsledek žádný. Přitom zdroj wifi je ode mě asi 2 metry, nerozumím tomu. Ještě včera dopoledne vše fungovalo, jak mělo. Nyní mi mobil nenačte ani jedinou síť, i když vím, že zde jsou. Jak problém řešit? Děkuji za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.01.15 06:52

Zdroj wifi je zapnutý?

Ohodnoceno: 0x

Od: bkj
Datum: 24.01.15 06:55

Ano, je.

Datum: 24.01.15 07:13

Jiná možnost vyzkoušení, krom mobilu? (Notebook?)

Datum: 24.01.15 07:16

Na počítači vše funguje, jak má. Jde o mou domácí wifi, asi 3 týdny jsem ji používala zcela normálně, nyní se mi ani nezobrazí. Stejně tak se mi nezobrazí ani jiné wifi (sousedů), které se dříve zobrazily.

Datum: 24.01.15 07:35

Měl jsem na mysli vyzkoušet wifi jiným přístrojem. Pokud jsem to tedy nepochopil tak, že máte notebook a ten na wifi jede... Jinak bude problém patrně v mobilu. Androidy v levnějších přístrojích (i tabletech) moc spolehlivé nejsou.

Datum: 24.01.15 07:44

Jiným přístrojem možnost vyzkoušet wifi aktuálně nemám. Opravdu není nějaké řešení? Mám mobil LG Optimus L9II, Android 4.4.2.

Od: rv
Datum: 24.01.15 07:43

1. restartovat mobil

nebo po zvážení reset do továrního nastavení (předtím raději zazálohovat co jde)

Datum: 24.01.15 08:18

Reset do továrního nastavení také nepomohl.

Datum: 24.01.15 09:21

Neexistuje nějaké řešení prosím?

doplněno 24.01.15 09:47:

Když jsem dala - přidat síť - objeví se nsáledně Mimo dosah.

Datum: 24.01.15 15:49

Ano, existuje. Prostě změřit wifi signál. Amatérsky to jde jiným přístrojem (mobil, notebook), profesionálně za úplatu profesionálními přístroji.

Od: host
Datum: 24.01.15 16:01

Jenom pro úplnost, co kdyby náááhodou... : Máte zapnuté "připojit k WiFi" na vašem mobilu? V nastavení najdete řádku WiFi a tam je buď nula nebo jednička, nebo pokud máte řádek s ikonkami, tak musí ikonka WiFi svítit. Když na ní ťupnete prstem tak zhasne (vypne se) nebo se rozjasní (zapne se) atd..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.