Jak mít cizí kanály na tv

Od: Datum: 22.01.15 15:22 odpovědí: 3 změna: 22.01.15 16:53

Jak dosáhnou navýšení kanálů v cizí řeči...Informovala jsem se na parabolu,ale ta se v centru města nedá táhnout po fasádě,a jinak to nejde a slyšela jsem něco o setoboxu?

doplněno 22.01.15 16:05:

Děkuji vám za odpovědi,ale jejikož jsem z oboru,vím,že se v historických částech a centrech měst nesmí se osazovat paraboly, hyzdí fasády což chválím,ale pokud se nedá,tak jiné řečení není,je problém,že máme STA,což už asi nefunguje jako kdysi,páč jsem pak byla mimo republiku delší čas.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 22.01.15 15:28
avatar

Dobrý den, pokud máte takové informace z doslechu, tak si montáž snad objednejte u firmy přes SAT-TV-ELEKTRO. Zkrátka odbornou montáž. Parabola může být u okna a settopbox je pro příjem DVB-T (digi pozemní vysílání). Zdravím!

P.S. Doporučuji ten satelit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.01.15 15:36
avatar

Navýšení cizojazyčných kanálů lze dosáhnout jen pomocí satelitní TV. Settopbox slouží jen k příjmu pozemního vysílání a příjem programů je limitován vysíláním kanálů dostupných ve Vašem bydlišti.

Parabolu satelitního vysílače lze namontovat i na zábradlí balkonu,nebo na fasádu domu,ovšem po souhlasu majitele domu.Další možností je příjem po telefonní lince přes O2.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: rv
Datum: 22.01.15 16:53

Některou TV můžete sledovat přes internet. Jde o to, co chcete sledovat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.