Lze u kombi mikrovlnky použít jen gril?

Od: Datum: 17.01.15 23:31 odpovědí: 3 změna: 18.01.15 00:54

Zdravím,

v mikrovlnce se mi přetavil drátek na trafu k magnetronu. Trafo jsem tedy odpojil a komplet vyndal. Lze používat jen ten samotný gril?

Gril a mikrovlny mají určitě každý svůj obvod, tak by se nemělo nic stát? Půjde to? Tak zapojit to mohu vždy, jistí to jistič.

Přesto by mne zajímalo zda může mikrovlnka fungovat jen s grilem při tom odpojeném trafu a magnetronu.

Mikrovlnka je samsung m8145g


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.01.15 00:11

Mikrovlny nemajú s grilomom nič spoločné.Gril je len topné teleso,no je prepojené cez reguláciu,aby sa neprekročil celkový príkom mikrovlnky.Teoeticky sa dá používať len gril po správnom prepojení a používať ako obyčajný gril.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: alan*
Datum: 18.01.15 00:25

Tak ta mikrovlnka má digitální displej s dotykovými tlačítky a z topného tělesa jsou vodiče připojeny k panelu s plošnými spoji, relé, malé trafíčko atd. Tak snad tam by se propojovat nic by nemělo patrně na tlačítko otevírání dvířek a přerušování vaření jsou tam prostě dva nebo tři mikrospínače.

Datum: 18.01.15 00:54

Tak elektronike nerozumiem,a neviem,či je tam spätná väzba.No ak sa dá spustiť len samy gril,tak len zaizolovať drôty od prívodu trafa a premerať,či je všetko ukostrené.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.