NOKIA 220 stažení kontaktů

Od: Datum: 10.01.15 22:21 odpovědí: 2 změna: 10.01.15 22:55

Mám telefon NOKIA 220 a chtěla bych si do něj přetáhnout kontakty ze starého telefonu (bohužel nemůžu data stáhnout přes paměťovou kartu ani Bluetooth, protože starému telefonu nefunguje displej, takže nejsem schopna aktivovat Bluetooth ani kontakty překopírovat na kartu; kontakty už mám proto stažené v PC přes NOKIA PC Suite a chtěla bych je do nového mobilu naimportovat). Bohužel do mobilu mi to naimportovat nejde, NOKIA PC Suite píše, že je telefon připojen nekompatibilně (USB kabel mám od Nokia originál, jakmile zapojím kabel z telefonu do PC, začne se telefon nabíjet a objeví se mi nabídka buď "pouze nabíjení" nebo "velkokapacitní úložiště"). Když vyberu velkokapacitní úložiště a stáhnu soubor s kontakty z PC na paměťovou kartu do telefonu, tak ho telefon zase neumí otevřít. V podstatě z telefonu jsem schopna zobrazit pouze data uložená na paměťové kartě, nikoli např. kontakty, obrázky, aj., jak to bylo možné u starého telefonu. Neuměl by si s tím někdo poradit? Neexistuje teď nějaký nový software od Nokia pro tento typ telefonu? Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ndo
Datum: 10.01.15 22:52

Nokia Suite nepodporuje Nokii 220. Kontakty si naklepejte jeden po druhém ručně, jinak to asi ve vašem případě nepůjde, když nemáte kontakty ani na SIM kartě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.01.15 22:55
avatar

Asi máte zálohu telefonu a ne jen kontaktů nejspíš soubor *.nbu. Na přenesení jen adresáře je potřeba vytvořit jen data adresáře ("vizitky") soubor *vcf . Jedna možnost je taky stáhnout si program do PC "nbu explorer" a zálohu si v něm otevřít pak je bude možné libovolně editovat a i ručně přenést do MT.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.