Viry v mobil?

Od: Datum: 07.01.15 13:54 odpovědí: 7 změna: 07.01.15 21:22

zdravím, mám nový telefon samsung galaxy trend plus no a sledoval jsem internet a vyjela taková tabulka a prej ve vašem androidu je 13 virů. a já se ptám je to možné? slyšel jsem že na telefony viry neexistují. a popřípadě jak se jich zbavit děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dh
Datum: 07.01.15 14:07

Jestli to je možné nevíme, nemáme zde váš mobil k ruce. Problém spíše bude ten, že jste obětí "tabulek". Stáhněte si/kupte si sofistikovaný antivir na vašem google play.

Ohodnoceno: 0x

Od: parez
Datum: 07.01.15 14:10

Právě jsem si stáhl ten antivir ona ta možnost ho stáhnou vyjela hned po tom upozornění na ty viry tak mě napadlo jestli to není třeba jen reklama

Datum: 07.01.15 14:16

no může být, aplikaci odinstalujte a nainstalujte nějaký jiný antivir. Už z principu, antivir jste stáhl až poté, co vám nějaká tabulka ukázala že máte na telefonu viry. Jak to věděla?

Od: parez
Datum: 07.01.15 14:18

dobrá odtraním a stáhnu jiný takže si myslíte že ty viry řešit nemusí?

Datum: 07.01.15 17:00
Nestahujte žádný "antivir", a přemýšlejte ;) ve webovém prohlížeči vás systém určitě neupozorní ;)
Ohodnoceno: 1x

Od: sior*
Datum: 07.01.15 18:55
Byla to jen uboha reklama na ultrasupercistic, viry na android nejsou,antivir odinstaluj, at mame o 1 stezujiciho uzivatele na zasekanej android min.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.