Jak se dají stáhnout fotografie z Nokia?

Od: Datum: 03.01.15 08:21 odpovědí: 10 změna: 03.01.15 16:47

Potřeboval bych stáhnout z Nokia lumia 630 dual sim fotografie do PC a nevím si s tím rady.Je na tonějaký program?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.01.15 10:21
Na co další program? Připojím kabelem a stáhnu fotky . Stejně jako třeba z USB flasky.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 03.01.15 10:48
Dřív se mobil při zjištění připojení usb kabelu ptal jestli se má připojit jako mas storage nebo jinak. Jestli se tě nokia ptá , tak je to ta správná volba. Po jejím odfajfkování se ti objeví v počítači jako další disková jednotka. Možná že se tě místo toho zeptá počítač jestli může stáhnout ovladače pro neznámé zařízení. Po jejich instalaci by mělo být všechno v pořádku. Nouzová varianta když nic nezabere je přetahat fotky v mobilu na paměťovku a tu pak strčít do počítače.
Ohodnoceno: 4x

Od: isteron
Datum: 03.01.15 15:58

Mám operačný systém Windows Vista. Pri inštalácii si sama vyhľadá ovládače a sama nainštaluje. Potom sa ukáže na stránke Počítač mobil ako pridané externé zariadenie. Môžeš si zmeniť názov tohto mobilu.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 03.01.15 11:14

já jen rozšířím odpovědi kolegů, pro spojení telefonu Nokia s PC používám aplikaci Nokia PC Suite, instalovanou v PC, pomocí ní můžu plně obsluhovat telefon z PC (nahrání galerií z a do telefonu, kompletní zálohy telefonu, aktualizace SW, a další). Připojuji se přes bluetooth, i když můžu i přes kabel nabo IR.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.01.15 13:30

Myslím, že budete potřebovat software Zune, bez něj mi to nikdy nešlo.

Je smutné, že se microsoft snaží uživatelům zjednodušit práci s médii, ale takovéto řešení, které vám nutí používat nějaký software, který má stovky MB mi přijde naproto otřesné a nepraktické... Kdysi jsem na to měl takový fígl, jak se dostat do telefonu pouze s ovladačem, ale to bylo dosti složité, a nebezpečné, navíc si to už ani nepamatuji, windows phone nemám... Také mne štve, že moje matka, která má Lumii 610 a je nešťastná z toho že je jí vpodstatě Bluetoothk ničemu, protože přes něj nemůže sama nic poslat...

Ohodnoceno: 0x

Od: jno
Datum: 03.01.15 13:47

Lidi, když nemáte ponětí o systému WP neraďte nesmysly jako Zuno, Suite atd. Tyto SW nepracují s Windows Phonem, ale jen s Windows Mobile - to jsou odlišné operační systémy.

V PC stačí vybrat složku s obrázky (karta nebo mobil) a ty přetáhnout myší do PC.

Datum: 03.01.15 13:53

Aha, v tom případě jsem zase o něco chytřejší, tak hned nevyskakuj, vysvětli mi teda jakej je v tom rodíl, díky...

Od: how
Datum: 03.01.15 15:34

Rozdíl jsem napsal, jde o jiný operační systém, který uvedené SW nepodporuje a pro tazatele jsou zbytečné, nic mu nepřinesou.

Datum: 03.01.15 15:08

V poslední době stahuji obrázky z mobilu přes google + a facebook do pošítače.záleží,jak je telefon vybaven.

JABRAKA

Datum: 03.01.15 16:47

Správný a zároveň nejjednodušší postup již napsal "jno".
Jakýkoliv telefon s OS WindowsPhone se po připojení přes USB na PC ukáže jako "přenosné zařízení", stačí na něj dvojkliknout a otevře se výběr "telefon" nebo "SD karta" (samozřejmě pokud sd karta v tel. je). Opět dvojklik na příslušnou položku a už jsou na výběr jednotlivé složky a podsložky - pokud se jedná o fotky vyfocené telefonem, potom složka "pictures" a dále složka "camera roll". Pak stačí už jen vybrané nebo všechny přesunout nebo překopírovat do PC. Takto to funguje zcela standartně, není potřeba žádný další software ani nic jiného. Mám Lumia 620, syn má Lumia 530, na obou to funguje naprosto stejně, takže na 630 to bude taky totéž - operační systém telefonů je WP 8.1.
Stejným způsobem je možné naopak z PC do tel. přesouvat např. hudbu, videa apod.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.