Samsung galaxy S5 - voděodolnost?

Od: Datum: 02.01.15 19:30 odpovědí: 2 změna: 03.01.15 12:04

Ahooj, mám takový dotaz. Chci se jen zeptat, jestli někdo nemá zkušenosti s voděodolností u Samsungu galaxy S5 a zda je možné s tímto telefonem jít do bazénu a fotit tam pod vodou např. selfie?

Od spousty lidí jsem slyšela, že je tam ta možnost focení pod vodou, ale u některý také opak, proto si to chci ověřit.

Děkuji moc za odpovědi :) Samsung11...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.01.15 20:00

Mobilní telefon Samsung Galaxy S5 disponuje certifikací IP67, která by měla zaručit vodotěsnost do jednoho metru po dobu 30 minut. Telefon jsme podrobili krátkému testu vodotěsnosti, abychom zjistili, jestli opravdu vydrží nějaký ten nápor vody. Proto jsme ho umístili do nádržky s vodou, a to po dobu několika desítek minut. Po vyndání musíme konstatovat, že se telefonu nic nestalo a nadále fungoval bez sebemenších problémů.

Více zde: http://www.svetandroida.cz/sa…sung-galaxy-s5-recenze-201404

doplněno 02.01.15 20:11:

Zkusili jsme to opět na Silvestra... ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: patrik*
Datum: 03.01.15 12:04

Dobrý den , já mám galaxy xcover 2 zkoušel jsem voděodolnost v umyvadle a i když jsem měl vše dobře uťesnené voda se tam přesto dostala telefon se přestal nabíjet vzaly nám to na reklamaci protože jsme řekly jsme že se telefonovaly v dešti. Od té doby jsem si na heuréce zakoupil vodoťesné pouzdro a je všechno ok vždy když du do bazénu telefon tam dám a mohu fotit pod vodou doufám že vám tato rada pomůže.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.