Kabelová tv

Od: Datum: 02.01.15 18:41 odpovědí: 5 změna: 02.01.15 20:06
avatar

Prosím o radu.V paneláku mame kabelovou TV UPC, pro každý byt samozrejme v analogovém tvaru.Není možnost si připlatit a Mít v byte programy navíc třeba formou balíčku? Nebo mi poraďte poskytovatele satelitního příjmu za rozumnou cenu.Vse resim pouze kvůli sledování programu SPORT1 (2015-f1).Mam internet od O2 ale bohužel nas panelak je mimo dosah Volného portu pro O2tv. Za rady předem děkuji. Radim.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: now
Datum: 02.01.15 18:46

V domě nejspíše máte UPC rozvody s digitálním signálem. Je třeba si u nich koupit jen kartu a CAM modul (to strčíte do TV) a pokud máte nějakou starší, co nemá rozhraní na CAM nebo neumí mp4, pak si koupíte jejich STB (to je zbytečný krám navíc, pokud si vystačíte s CAM). Samozřejmě mají i internet, který je funguje jednak rychle a pak i spolehlivě oproti O2.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.15 19:27
avatar

Děkuji za radu,ještě malý dotaz.Kamarád rusi satelit a nabízí mi zdarma svoji zaregistrovanou kartu Skylink. Je ta karta prenosna i na jiný přijímač? (V případe ze bych si zakoupil nový sat.komplet).

Datum: 02.01.15 19:40
avatar

Když se mrknete na stránky UPC tam to máte vše popsané. Můžete si pořídit modul s kartou nebo setobox s kartou. Koupit nebo pronajmout. Taktéž internet (modem) a různé balíčky. ČTsport je v základu. Co se týká nového satelitního kompletu, kartu nemusíte dávat pryč, tu použijete, nemusíte kupovat novou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.15 19:55
avatar

Děkuji.

Od: sod
Datum: 02.01.15 20:06

Skylink karta funguje, když je zaplacen tzv. servisní poplatek. Ten se hradí na dobu jednoho roku (ne kalendářní). Bez poplatku nejdou na satelitu běžné české programy (1, 2, Nova, Prima...) - ty jsou právě zpoplatněny. Pokud chcete premiové za ty se platí extra navrch. Jinak samozřejmě je cenově výhodnější satelit. UPC a komukoliv jinému bude cvakat furt a nemalé částky. Satelit je investice, ale ne zase tak velká. Je ale třeba, abyste měli příjem ze DVOU Astra družic. Tedy u paraboly potřebujete dvojitý kovertor když budete uvažovat, co koupit pak zvažte satelit s HDD, který nahrává. Mám http://www.mascom.cz/sat/_Sat.htm je to sice už dnes zastaralý model, ale funkční (dávám to jako příklad)...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.