Jak zjistit codec nebo jej změnit

Od: Datum: 31.12.14 17:59 odpovědí: 6 změna: 31.12.14 19:04

Dobrý den. Film ve formatu AVI mi v počítači hraje, po vypálení však v dvd přehrávači už nikoliv, někde jsem četl, že zato může codec. Můžete mi prosím poradit jak to vlastně je? Dá se i codec přeformátovat? Za tipy a rady předem díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.12.14 18:16

Nejprve zjisti, které kodeky přehrávač akceptuje a pak si film překonvertuj třeba ve FormatFactory, tam si můžeš nastavit vstupně-výstupní parametry dle libosti.

Ohodnoceno: 1x

Od: pas®
Datum: 31.12.14 18:28

Format Factory mám, ale jak zjistím stávajíci kodek, abych to nemusel přepisovat všechno.

Datum: 31.12.14 18:48
Ohodnoceno: 2x

Datum: 31.12.14 18:43

já vše konvertuji v Any Video Converter, a to do formátu DVD Video PAL Movie, který konvertor nabízí (asi je to mpeg2), ještě se mi nestalo, že by to někde nešlo přehrát, myslím tím na externích DVD přehrávačích, počítačích, chytrých TV, TV s DLNA a pod

Ohodnoceno: 0x

Od: pas®
Datum: 31.12.14 18:53

Super. Díky

Datum: 31.12.14 19:04
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.