Porovnaní dvou TV

Od: Datum: 31.12.14 14:10 odpovědí: 13 změna: 13.01.15 20:16
Dobrý den,
chtěl bych si koupit jednu z těchto dvou TV, Philips 40PFS6609 nebo Samsung UE40H6410.
Chtěl bych se poradit, jaký je rozdil v obraze? Samsung stoji o 2500Kc vice,co ma lepšího?
Děkuji pěkně

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.01.15 18:41

Kup Panasonic Viera .

doplněno 04.01.15 19:15:

Když jsem se před dvěma lety rozhodoval jaký LCD televizor koupit,poradil mi můj známý opravář televizorů, koupit Panasonic Viera.Dal jsem na jeho radu a ten TV šlape přes dva roky denně 14hodin bez jediné závady.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 03.01.15 18:49
Za mě jedině Philipse. Již několik let celkem tři televize a maximální spokojenost.
LG mě stálo několik let života a takřka stejný problémy teď mají naši mladý se Samsungem. Neustále se to vozí na opravy a zpátky.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.01.15 19:03

To je těžký radit já na rozdíl od jenyka preferuji LG mám snad skoro vše od této značky a dlouholetá spokojenost,mám např ješte LG viderekordér již 10 let a ani jednou servis.Philips mě nesmí do baráku.Tak a teď si vyberte,žeale Vámi nabízené varianty http://3d-televize.heureka.cz…lips-40pfs6609/?fromclipboard mě neoslovily.Takže za mě ani jednu.Ještě bych hledal.

doplněno 03.01.15 19:07:

Ten Panasonic je také dobrá volba.

doplněno 04.01.15 19:23:

Sorry ne videorekordér ale dvdrekordér

Ohodnoceno: 3x

Od: dadlyn
Datum: 04.01.15 21:06

Dobrý den, zajímalo by mě však jaký je rozdíl mezi těmito televizory Philips 40PFS6609 nebo Samsung UE40H6410?

Co je na na tom samsungu lepšího co se týče obrazu?

Děkuji

Od: dadly
Datum: 10.01.15 12:07

Díky, podívám se nejspíš po nějakém panasonicu ;)

Datum: 10.01.15 12:42

Hlavne ne Samsumg! Nejvetsi srot co znam. Mam taky Panasonic Viera a naprosta bomba a super obraz. Martin

Od: bmbx®
Datum: 10.01.15 12:55

martina:

*smich*

při tom Samsung je mezi LCD TV na světové špičce a nejen v nich

Od: bbbb
Datum: 12.01.15 20:21

Proč ne samsunga mě funguje už několik let.

Od: iii
Datum: 10.01.15 14:32
Rozdil v obraze zadnej nebude. Obe jsou 3D 400Hz Full HD (1920 x 1080). Z tehle dvou bych skocil jednoznacne do Philipse, a to i kdyby obe staly stejny penize, resp. i kdyby byl Philips o neco drazsi,.. Pricemz tady je o dost hodne drazsi onen Samsung..Phillips umi navic HbbTV, ma napr. zabudovanej TV tuner, samost. regulaci hlasitosti sluchatek atd atd..Samsung ma zase napr. PIP, atd. atd.. apod.. https://www.mall.cz/porovnani/?sectionId=EC025 http://www.czc.cz/porovnat?code=148849&code=149528Ale podobny srovnani berte vzdy s urcitou rezervou, ty TV umi casto mnohem vic, nez je uvedeno (zatrzeno) v pod. strovnavacich tabulkach - to ze nejakou funkci vyrobce nebo web obchod primo neuvadi, neznamena, ze ji ta TV opravdu nema/neumi.. Kazdopadne obe tyhle TV jsou priblizne na stejny urovni. Panasonic jsou taky vyborny TV, ale taky celkove (pomer vykon-funkce/cena) o dost drazsi.. Philips se v poslednim cca roce-dvou ve vyrobe TV vysvihnul a dostal mezi spicku - momentalne vyrabej opravdu spickovy a kvalitni TV se spoustou funkci a za velmi-velmi prijatelny ceny. Vyvoj v ve vyrobe TV je primo raketovej a porad se meni - co 3 mesice, to novy modely, plno vylepseni, vic funkci, a neustale za mensi penize.. to co platilo pred rokem nebo dokonce pred 4mi lety (nejlepsi byl v ty dobe asi opravdu Panasonic) uz davno-davno platit nemusi.. Philips je navic evropska (nizozemska) firma, i kdyz svy TV kompletuje prevazne v Polsku /stejne jako japonskej Panasonic v CR/. Takze i kvuli tomu bych (v dusledku evropsky hospodarsky krize) podporil/dal prednost evropsky firme/vyrobci pred nejakou asijskou.. Navic ja ruznejm cinskejm ci korejskejm vyrobcum jako LG ci Samsung momentalne osobne moc neverim - jejich moderni vyrobky jsou vetsinou vyrabeny tak, aby schvalne moc dlouho nevydrzely - 3 roky a slus (oprava nerentabilni) - a rychle od nich koupit zase novej vyrobek.

Od: bmbx®
Datum: 10.01.15 15:06

No docela bych rád viděl z jakých součástek je ten Philips danej dohromady, Philips byl špičková firma v dobách kdy měl i svou součástkovou základnu, ostatně podobně jako všechny věhlasné evropské firmy *smich*

Datum: 12.01.15 20:17

Dobrý den,

ještě jsem se chtěl zeptat jaký je rozdíl mezi DVB-T a DVB-T2? já budu mít v paneláku nějakou společnou anténu.

Co musí mít ta TV?
Děkuji

Datum: 13.01.15 12:32
Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.01.15 20:16

Děkuji, je tedy lepší když má TV i to DVB-T2 pro budoucnost

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.