Centrum aktualizací - Android

Od: Datum: 25.12.14 14:37 odpovědí: 4 změna: 25.12.14 16:23

Dobrý den. Centrum aktualizací u androidu mi neustále denně předhazuje celé množství aplikací, které lze aktualizovat či stáhnout. K mnohým takovýmto aktualizacím však nemám důvod a nechci je provádět, neví někdo, jak takovouto nabízenou aktualizaci tedy přejít? Vadí mi neustále narůstající číslo udávající množství nových aktualizací u ikonky. Navíc se celé centrum aktualizací stává nepřehledným.

Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.12.14 14:44
Lze to zakázat v nastavení Google Play.
doplněno 25.12.14 15:28: Aktualizace softwaru se Vám bude zobrazovat pravidelně až do doby než aktualizujete.
Ohledně ostatních zobrazených aktualizací-stahnete notifikacni lištu a vymažte.
doplněno 25.12.14 15:33: Jak skrýt ikony aplikací - asi bude záležet na tom,jaký máte telefon.Já mám např. Xiaomi a u něj skrýt nejdou,zřejmě jen pomocí jiného Launcheru.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: qask
Datum: 25.12.14 15:23
Hádám, že jsem na to již přišla, co však již asi se 6 ohlášenými aktualizacemi? Navíc se stahují i k aplikacím trvalým, předinstalovaným. Jedna z nich se týká i softwaru.
Zdá se, že se ve smartphonech vyznáte, můžu se tedz ještě zeptat mimo téma kterak skrýt ikony aplikací z hl. nabídky aplikací? Děkuji za vše.
Od: dld
Datum: 25.12.14 16:15

Aktualizace jsou vcelku důležitou věcí každého software, tedy i vašeho mobilu. Prvně je třeba rozlišit aktualizace vámi instalovaných aplikací - ty v každém případě aktualizujtě bez váhání. Druhé jsou aktualizace aplikací Androidu - ty aktualizujte také v případě, že máte dostatek místa v telefonu. Třetí jsou aktualizace samotného Androidu - tedy operačního systému - ty jsou skutečně nejdůležitější a neodkládajte je.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.12.14 16:23
dld - sorry ale ne každá aktualizace aplikace je k lepšímu.Doporučuji nejdříve skouknout hodnocení uživatelů po aktualizaci a poté se rozhodnout.Mnohokrát jsem viděl ohlasy lidí, kteří aktualizovali a pak litovali a chtěli se vrátit ke staré verzi.
Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.