LUXEPAD A120 a tablet samsung galaxy tab 3

Od: Datum: 24.12.14 23:23 odpovědí: 6 změna: 25.12.14 11:20

Dobrý den, mám klávesnici v pouzdře na tablet - luxepad A120 a když se připjojí na přítelkyň lenovo tablet... funguje jak má.

Když se ale připojí na můj samsung galaxy tab 3 lite smt 111 nějak se jí nechce.. v podsatě prostě nefunguje...

ladění USB mám povoleno a nevím, jak to zprovoznit.. mohl by mi prosím někdo poradit?

Děkuji mnohokrát :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.12.14 23:28

Dobrý večer,

samsugn talet není jediný, který si s touto klávesnicí nerozumí jsou i jiné, zkrátka není to oficiální produkt pro nějakou značku a za ty peníze se musí počítat s tím, že to nebude fungovat 100%

doplněno 25.12.14 00:13:

Nemám s touto klávesnicí vůbec žádné zkušenosti, jen o nich vím a viděl jsem jim i podobné v akci a vím,že zkátka nefungují úplně na 100% a ještě jsem neviděl, že by to někdo jentak zprovoznil.

Ohodnoceno: 0x

Od: rendas
Datum: 24.12.14 23:32

Děkuji za odpověď, takže myslíte, že je to bez šance?..

Od: stan33
Datum: 25.12.14 01:11
Předpokládám že otg ten Samsung umí?

Od: rendas
Datum: 25.12.14 01:44

děkuji.. co je to otg?.. :)

Datum: 25.12.14 11:20
Podpora usb host/otg je uplně jednoduše schopnost připojení příslušenství přes usb. Aby to fungovalo musíte buď používat přístroje co otg taky podporují (otg flešku s microusb, otg klávesnice atd) nebo otg redukci usb-microusb (klasická fleška, klávesnice atd..)
V popisu tabletu minimálně na internetu to bude , ps ta redukce musí mít označení otg.
Samsung nebere některé usb konektory-kabely které jinde jdou, asi nějaké nepodporované zapojení.
Pokud ta klávesnice má kabel na pevno tak s tím asi nehnete, pokud je připojovací tak zkusit jiný.

Datum: 25.12.14 00:56
Pokud to připojíte přes usb host / otg redukci tak by mělo fungovat v podstatě všechno co tablet zvládne napájet nebo má vlastní zdroj-tj klávesnice, myš, fleška, hdd,tiskárna. Klávesnice by měla fungovat bez nějakého extra ovladače. Samsung nesnese každou otg redukci-tak otestujte jinou pokud není integrovaná.Laděni usb s tím nemá řekl bych nic, spíš v metody vstupu v nastavení se podívejte zda nejde na tu klávesnici přepnout. Jinak je to jedině nějaká další Samsungovina -mě na Samsung s 4.1.2 to jde automaticky s pc klávesnicí, jde i na tabletu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.