Peníze na kredit mobilu

Od: Datum: 23.12.14 18:54 odpovědí: 11 změna: 23.12.14 19:50

Volala mi paní, že mi omylem nabila telefon a ať jí peníze vrátím (byla velmi slušná). Peníze bych i poslal zpátky, jenže si platím paušál u T-mobile a nevím kde ty její skončily. Připsal je operátor na můj účet, nebo je vrátil zpět plátci? Abych náhodou pro svou dobrotu nakonec nesponzoroval její volání.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.12.14 19:02

Zavolejte nebo navštivte operátora , ten to zjistí ihned .(Myslím že to nejde aby se poslal kredit na paušál)

doplněno 23.12.14 19:25: Takže :Paušál, stejně jako například číslo přenesené k jinému operátorovi systém neumožní dobít. Během samotného procesu dobíjení je ověřováno zda-li je dobíjené číslo opravdu předplacená karta příslušného operátora.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 23.12.14 19:06

Co kontaktovat operátora Tmobile (email, telefonicky, dotazník) a zeptat se ho co dělat :
http://www.t-mobile.cz/podpora/kontaktujte-nas

Od: mate59
Datum: 23.12.14 19:11

peníze došli na váš účet u operátora.Vy to uvidíte v nastávajícím vyúčtování, o tuto částku bude faktura ponížena.Zavolejte operátora,on vám částku sdelí,ale nikam neprepošle.Po zjištění výšky došlé platby múžete peníze poslat paní na její účet.

Datum: 23.12.14 19:14

Já bych paní osobně poslal do pr**le s tím ať si to vyřídí s operátorem sama nebo ano zjistím a pošlu, ale nechám si část peněz za práci s tím spojenou. Můj problém to přece není a ať se tedy stará.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.12.14 19:18

wow, a jeden by řekl, že slušnost vymřela...

Ohodnoceno: 3x

Datum: 23.12.14 19:26

Proč by měla vymřít. Hele ber to takhle. Ona si spletla číslo a ty s tím budeš mít práci aby sis ověřil jestli je to fakt, abys jí poslal peníze na účet a co z toho? Já když udělám chybu tak za ni musím taky pykat. Pokud tedy chce ať si to zjistí sama a nebo si počká na moje vyúčtování a ať si pro peníze dojede. Proč já bych měl dělat ocasa?

Datum: 23.12.14 19:28

Vy naúčtujete i staré ženské to, že jí podržíte dveře, ne?

Ohodnoceno: 4x

Datum: 23.12.14 19:35

Řekl bych, že zrovna ty ses teď ukázal jako takový "ocas", že si na něj fakt hrát nemusíš...

Ohodnoceno: 3x

Datum: 23.12.14 19:26

S největší pravděpodobností se jedná o podvod, nejste sám, takových lidí je řada a zde je jedna zkušenost, jak to pokračuje. Někdo vám "omylem" dobije kredit a pak vás poprosí o vrácení na účet. Počká co nejdéle a pak si kredit nechá strhnout operátorem. Pokud jste mezitím poslali peníze na jeho účet, máte smůlu, už je asi nikdy neuvidíte. Majitele účtu vám banka neřekne

Datum: 23.12.14 19:43

Přečti si i zbytek toho vlákna. Najdeš třeba http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=520455#p520455

Datum: 23.12.14 19:50

Díky za reakce. Počkám si na vyúčtování a pokud tam ta částka bude, možná ji vrátím. Chtěl jsem to stihnout do vánoc a třeba někomu udělat radost.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.