Těsnění u sušičky AEG LAVATHERM 59850

Od: Datum: 22.12.14 21:30 odpovědí: 1 změna: 22.12.14 23:42

Manželka za mnou přišla, že má pod sušičkou nějak mokro. Při prohlídce jsem zjistil, že se kolem dveří sráží voda, která stéká na zem. Při podrobnějším zkoumání jsem si všiml, že při chodu to kolem dveří jakoby hvízdá (jak uniká ze sušičky vzduch) a když trochu zatlačím na dveře tak to přestane. Podle mne je vymačkané těsnění kolem dveří a proto to dobře netěsní. Nevíte prosím jestli se dá samostatné těsnění někde koupit a nebo by mohl být problém jinde?

Děkuji za radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.12.14 23:42
avatar

tuto sušičku máme doma také asi tři roky, uvedený problém se u nás nevyskytl, zkuste se obrátit buď na nějakého servisáka z okolí a nebo přímo na podporu AEG http://nahradnidily.aeg-electrolux.cz/enquiry/Kontaktujte+n%C3%A1s a nebo se koukněte na nějaké náhradní díly http://nahradnidily.aeg-electrolux.cz/category/Pran%C3%AD/Su%C5%A1i%C4%8Dky/T%C4%9Bsn%C4%9Bn%C3%AD (těsnění)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.