Tablet propojení s tv?

Od: Datum: 20.12.14 16:13 odpovědí: 4 změna: 20.12.14 16:45

AHoj, je technicky možné, abych tablet který má hdmi výstup mohl propojit s televizí a externím diskem a přes to pouštět v tv filmy? Mám notebook, který nemá hdmi ale jen stařičké VGA, sice jsou nějaké redukce vgaxhdmi ale má to vliv na kvalitu obrazu, tak mě napadlo, zda by to nešlo přes tablet, protože by mě vyšel cca na polovinu co nový noťas.

Díky za odpověď Klaban

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.12.14 16:34

Ahoj,

pokud máš smart TV tak stačí jí připojit k internetu a vytvořit DLNA server a pak žádné kabely nebudou třeba, pokud nelze tvojí TV připojit k internetu asi bych si pořídil WD TV multimediální centrum, tvoje řešení mi přijde moc komplikované

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.12.14 16:38

Díky za odpověď. A jak funguje to WD TV centrum? O tom jsem nikdy neslyšel ale koukal jsem na net a cena je velice zajímavá.

Smart tv nemám ale do budoucna samozřejmě svou starší vyměním, jak je to s tím DLNA serverem a že nepotřebuji žádné kabely?

Datum: 20.12.14 16:42

Podívej se na nějaké elektro tam je to detailně popsané CZC, Alza atd. Prostě je to multimediální krabička, připojim jí k TV, připojim k tomu disk a pouštim filmy, co se týče toho DLNA, tak je to taková domácí síť, zkrátka moje TV vidí soubory třeba na mém PC, nebo smartphone a obráceně, já můžu ze smartphonu, PC dát příkaz, aby se mi písnička, film, foto objevilo v TV

doplněno 20.12.14 16:42:

vše mi jede přes WiFi

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.12.14 16:45

To je dobrý o tom jsem nevěděl, takže díky ti za cenné informace ta krabička by vše řešila.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.