Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.12.14 20:34

Dobrý večer,

Mezi těmito vybranými bych volil Prestigio, měl jsem od nich v ruce pár kousků, ale těch dražších a ukázali, že tablety umí, ovšem od těch levnějších moc nečekjte, nějaké to sekání tam určitě bude při větši zátěži a nějaké náročnější hry si také nezahrajete.

doplněno 15.12.14 21:05:

@hos notebook nebo netbook, do 1600 se opravdu těžko shání

Ohodnoceno: 1x

Od: hos
Datum: 15.12.14 21:14

Koupit tablet za 1600 a pak zjistit, že to je nepoužitelná věc, asi také není úplně OK.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.12.14 21:18

Na nějaký internet u televize, v posteli, sem tam nějaká hra nebo jiná zábava, podívat se na email, youtube, něco nakoupit, PC je zrovna obsazený, kouknu na tablet, myslím že není problém najít najít pro takový tablet využití.

Pokud si někdo koupí tablet za 10 000 a má ho jen na občasný internet, pak bych si asi taky ťukal na čelo, ale za 1600 na tyhle běžné věci, myslím že ideální věc.

Datum: 15.12.14 21:23

S tabletem v této konfiguraci se na internet podívá, jen pokud bude na wifi. Tedy to předpokládá wifi signál. Koneckonců na ten internet se podívá i s mobilem nebo počítačem. Předpokládám, že tazatel obojím disponuje. Pokud ne, je vhodnější zakoupit ten mobil nebo notes.

Datum: 15.12.14 21:35

ve městech je wifi na každém kroku, pokud nežije někde na venkově,s připojením zas tak velký problém není. Mobil může mít ale třeba třeba má úhlopříčku pod 4 palce na tom se opravdu kouká blbě na net nebo vyřizují emaily. Notes je fajn věc, ale tahat ho všude sebou by se mi nechtělo (proto jsem si také pořídil tablet na práci) 7 palců není problém dát do kabelky/tašky záleží na pohlaví a pokud jsem někde v kavárně, ve škole kdekoli a chci něco někomu ukazát proč ne. 1600 není zas tolik, jak říkám tablet se dá využit na hodně věcí. Do postele si také notes neberu, ale jsem na tabletu.

Datum: 15.12.14 20:53

Pokud se v tom nevyznáte, jak víte, že tablet potřebujete? Vždyť on nemá valného použití, To je opravdu větší mobil, co neumí telefonovat. Kupte si raději notbook nebo netbook.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.