Co je to za mobil?

Od: Datum: 13.12.14 21:51 odpovědí: 26 změna: 21.12.14 10:06

Dobrá den, prosím co je to za mobil? Je to ajfoun? Kdyžtak jaký? Fotka je z videoklipu. Dík.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.12.14 22:04

Já bych řekl, je to iPhone s nalezenou fólii na displeji nebo napodobenina iPhone.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.12.14 22:09

Dobrý večer, můžete sem dát ten videoklip?

vypadá to jako iPhone 4/4S podle úhlopříčky a podle středového tlačítka, ovšem nepozdává se mi ta vrchní část nad displejem Iphone to má udělané trochu jinak, takže se taky asi možná jedná jen o čínskou napodobeninu

doplněno 13.12.14 22:28:

tak jsem si to pustil ve FullHD a je to iphone 4/4S a je na něm nalepená folie, proto ten zvláštní vršek nad displejem, pokud máte o tento telefon zájem, tak bohužel oficiálně už se neprodává

Ohodnoceno: 2x

Od: bagas
Datum: 13.12.14 22:10

Určitě iPhone 4 nebo 4S. Trojka vypadá úplně jinak a do pětky se už od začátku dával nový iOS. Každopádně vršek mobilu je divný.

Od: ajfounista
Datum: 13.12.14 22:19

filip17: Je to taková blbost, co jsem viděl jen náhodou.

Ale ten mobil je pěkný

Je tam vidět na začátku asi kolem 0:14 - 0:18 a pak na konci asi od 3:40

Datum: 13.12.14 22:37

filip17: Díky moc, to je škoda že se už nedá sehnat, líbí se mi, a ten systém je pěkný...

Datum: 13.12.14 22:47

samozřejme si můžete koupit iPhone 5S nebo 6/6+ mají stejný systém iOS, ten 5S májen větší úhlopříčku jinak je dělaný stejně. Když budete mít štěstí tak ještě najdete někde na aukro sbazaru i ihpone 4S ale úplně nový kousek asi už neseženete.

Datum: 13.12.14 23:13

Díky moc.

Datum: 14.12.14 01:40

4S koupit nový jde ale oplatí se jít max do nějaké jeté popř. dražší refubrished aukro verze...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 14.12.14 11:16

hangar: co to znamená refubrished aukro verze?

Datum: 15.12.14 23:17

Můžu ještě poprosit, je podstatný rozdíl mezi 4 a 4S (nebo 5 a 5S)

A co myslíte, iPhone - ten radši bílý? (nebo jak na fotce - ten černý ten vypadá taky luxusně)cobyste mi poradili...?

Datum: 15.12.14 23:33

rozdíl mezi 4 a 4S je v podstatě jen v rozložení antény, 4ka měla problémy se signálem, proto bych radši volil 4S a co se týče 5 a 5S, tak 5S má novější procesor označovaný jako A7. Barvu? To je jen na vás, kdysi jsem taky byl unešený z té bílé varianty, ale nějak jsem z toho vyrostl :-D teď je pro mě jednoznačně elegantnější tá černá varianta. Existuje ještě zlátá varianta, také velmi pěkná, ale za mě jedina ta černá.

Datum: 15.12.14 23:50

Tak nevím jestli zkusit 4S nebo už povýšit na 5 nebo 5S. Ty jsou ale dražší. Mně se líbí ten z toho klipu, i ten pěkný font.

Právě jsem pročítal net, ještě by se našly nový i jetý 4S v bílé i černé (i 64GB), 5 v bílé a 5S v bílé teda ne, ale nějaká vesmírná šedá či co. Jo, jasně, na barvě ani tak moc nezáleží ale zlatou asi ne, nejsem gangsta nigga *frajer*

Tak nevím. Prostě bych si chtěl udělat radost pod stromeček...

Datum: 16.12.14 11:01

4S už nemá takový výkon a na dnešní poměry je to malý telefon, ale pokud nejste náročný uživatel, tak bohatě stačí. 5S je výkonější a dost lehčí, záleží na vás, já osobně bych volil asi 5S.

Datum: 16.12.14 18:56

filip17: jj, nejsem příliš náročný...

Datum: 16.12.14 17:21

Raději 5S 4S mám ios6 je na tom poslední rychlý systém...

Ten již akle není dostupný není moc app...

Jinak Skové verze iphonu byl vždy takový iphone v tuningu...

4 vs 4S

1jádro CPU vs 2jádro CPU

HD video vs FullHD video

Zlepšení antén...

Podpora Glonass

Jeden z prvních kousků na trh S BT4.0 LE přitom je to defakto 3 roky starý stroj, byt stále podporován ve světě it je to stařík...

Datum: 16.12.14 19:07

A přes to Bluetooth, jde posílat něco navzájem s jinými telefony? Fotky, třeba i muzika.. Něco jsem teď četl že iP si s jinými mobily nějak nerozumí.

Vy teda máte 4S? Jak vám dlouho asi vydrží nabitý? A jakou máte kapacitu a barvu?

A jak jsou na tom v porovnání 4S - 5S "mechanicky"? Který z nich je jaksi víc festovější, masívnější, že něco snese

Co jsem četl tak 6 je už prý easy, že se samočinně přispůsobuje zadnici uživatele aby netlačil v kapse *smich*

Datum: 16.12.14 19:12

A přes to Bluetooth, jde posílat něco navzájem s jinými telefony? Fotky, třeba i muzika.. Něco jsem teď četl že iP si s jinými mobily nějak nerozumí.

Vy teda máte 4S? Jak vám dlouho asi vydrží nabitý při různém použití? A jakou máte velikost paměti a barvu?

A jak jsou na tom v porovnání 4S - 5S "mechanicky"? Který je jaksi festovější, masívnější.

Co jsem četl tak 6 je už prý easy, že se samočinně přispůsobuje zadnici uživatele aby netlačil v kapse *smich*

Datum: 17.12.14 02:47

NE ios jako takový nepodporuje file systém pokrouceného myšlení z windows...

Ale jsou na to aplikace...věci na ios fungují prostě jinak...

Nabitý vydrží 3 dny...souvislé hraní 3D hry za 2-4 hodky baterka umře...

Jinak volání etc jde stále dohledat na webu...

Mám 64GB verzi...popravdě po shlédnutí kvality videa a fotek jsem přesunul částku na nákup FHD foťáku pro nákup vyšší kapacity telefonu...

Jinak černou..a to výhradně ohledně doby kdy bilé byly na trhu jen 4 a 4S a tehdá byla bílá placka u hlavy to byla výzva pro kdejakého lapku, také byla bílá barva mnohem později a celkově tu bílou moc nemusím, zato takový ipad doma mám výhradně bílý...

Každý kdo měl 4s a 5S a tak zhodnotil 4S jako mnohem festovnější, 5S má o dost slabší váhu.

4S je nerezová ocel a sklo...je těžší, ale mnohem kompaktněji složen a bez jeddinné vůle...

5S je měkký hliník a tenouké sklo kde každý pád bude jako šrám těle zapsán natrvalo...ale je lehčí...

Právě ta váha a ocel dává pocit pevnosti.

To u té šestky je jedna velká blamáž nicméně na každém šprochu pravdy trochu a proto já osobně vždy kupoval S kové modely neb u nich tyto problémy popřípadě ne úplně věci byly ideálně vyřešeny u té vyspěljší verze...

Navíc Sková verze měla vždy něco navíc u 4S to je siri u 5S čtečka itusku prstů(ne nefunguje jako ta u notebooků, zde opravdu uložíte otisk prstu(až 5ks) a pak po přiložení do 1 sec následuje odemčení přístroje.Je to úžasné.

První dojem byl onen známý wow efekt...hlavně po zkušenostech s lenovo čtečkou je to skok strojem času.

A jinak 4S je prefektní osobně jsem ho chtěl prodat ale kvůli jedné věci si o prodeji budu muset koupit nějakou verzi s rozbitou VF částí..

Důvod je zde...(je to 3 roky tarý stroj)

https://www.youtube.com/watch…=xsn_OWgtqz8&feature=youtu.be (40m pod vodu kryt stál 1000czk) (go pro 10k czl)

Datum: 17.12.14 19:09

To je točený tím vaším iP 4S? To filmuje dobře..Proč jste ho chtěl prodat? Nějak jsem to moc nepochopil...

Takže vy teda máte vlastně úplně stejný jako je na tý fotce v mojí otázce , jo?

Když je 4S tak masívní jak píšete - nerez + (tlustší?) sklo tak asi radši půjdu do té 4S než do 5S...

Vy teda máte i tu 5S?

Datum: 18.12.14 02:37

Ano ta videa jsou perfektní, stále si je pochvaluji :)

https://www.youtube.com/watch…a2EQNCMVS9UNZh5w&spfreload=10 (at žije 1080p vid)

ip4S je velmi solidní nicméně, je to starší kousek a pokud po koupi zvolíte doporučenou aktualizaci na ios 8.x.x

Telefon bude chtě nechtě o něco pomalejší, telefon prodávali pře třemi roky a jeho vývoj začal pře 4-5 ti lety...

To je v době IT příliš, nicméně není problém koupit a zkusit, nicméně v rámci totálního nezklamání bych prostě doporučil tu 5S, ale cenová možnost 4S je velmi nízká a na zkušeno je to dobrý kousek...

A ano tou svou těžkopádností působí hutněji a je o cca 1cm měnší než ip 5S..

Nicméně pokud to nspěchá počkal bych pár dnů po vánocích, spostu nových tel pod sstromečkem = spousta levných tel a internetu...

Datum: 19.12.14 23:07

Zapomněl jsem se zeptat jak je to se SIM u iPhona? Mám tu klasickou pro jablečný mobily se prý musí ostříhat . Dá se SIM nějak zkopírovat abych jí nemusel dávat stříhat?

A kdyby jste se měl (jako uživatel 4S) - rozhodnout jaký iPhone, jestli 4S nebo 5S, co byste volil?

Datum: 20.12.14 08:31

iPhone 5S má nano sim, což je asi tak velikost jako je ten "měděná" deska na té simkartě. Lepší je iPhone 5S, iPhone 4S má jenom procesor 2* 800Mhz a 512 Mb Ram. Iphone 5S má 64-bit procesor 1200nebo 1300Mhz a 1 GRam. Takže dnes už moc nemá smysl kupovat iPhone 4S.

Datum: 20.12.14 10:02

A dá se SIM nějak zkopírovat, prostě aby mi ta původní - standartní - zůstala? Protože když jí dám ostřihnout, pak už bude použitelná navždy pouze a jenom v iPhonu. Prostě aby zůstalo číslo stejný, adresář kontaktů, zpráv...

A u kterýho vydrží baterie déle? 4S nebo 5S

Datum: 20.12.14 10:51

To není pravda, že bude použitelná jenom v iPhone, dá se koupit adaptér co z nanosim udělá třeba mikrosim. Jinak o něco lepší výdrž má iPhone 5S- čím novější iphone, tím větší výdrž baterie. http://eshop.zonecomp.cz/conn…o-a-nano-sim-4v1_d187130.aspx

Datum: 21.12.14 01:17

Jj přesně vše toto platí a ten blud o iphone sim nakecal probuh kdo..?

At zijou android fanatici... i se svýma zavirovanýma apkama na ebanking

doplněno 21.12.14 22:11:

Já používám appku od mbank neb jsem uživtelem mBank :)

Datum: 21.12.14 10:06

Nejsem android fanatik. Kamarád mi cpal android jako ten nejdokonalejší, nejlepší, prostě NEJ systém*smich*, říkám že chci Apple tak jsem ho tím málem naštval.. Co používáte na e-banking?

Jo omlouvám se, bohužel už nemůžu hodnotit, tak to musím pak nějak zaonačit odjinud...

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.