Digit. kukátko do dveří - koupit - nekoupit?

Od: Datum: 12.12.14 14:14 odpovědí: 3 změna: 16.12.14 17:02

Chtěla bych si pořídit Digitální kukátko do dveří s funkcí nahrávání,ukládání obrazu na SD kartu ,a jiné funkce ( např.typ MG 35HD).Podle prohlédnutých videoukázek bych si ho dokázala i nainstalovat. Nikdo z mých přátel ale neví nic o těchto kukátkách, takže mi je nemá kdo doporučit. Prosím, znáte někdo toto zboží? Jaké s ním máte zkušenosti? Stojí za to investovat fin.částku ( 2500,- až 3000,-Kč). Doporučili by jste mi ho? Ady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.12.14 03:45
avatar
Ta cena se mi zdá dost napálená. V číně se nabízí kolem 30 us$ i s nočním viděním včetně poštovného. I kdyby ti na to napálili dovozní DPH tak jsi na devíti stovkách. Stačí nechat vyhledat DIGITAL DOOR PEEPHOLE koukni na chinaprices.us
Ohodnoceno: 2x
 
Od: adyterka*
Datum: 15.12.14 14:31

Děkuji za radu. Koukla jsem na Vámi doporučené stránky,ceny jsou velmi příznivé oproti našim cenám. Zrovna pod mojim příspěvkem běží reklama na Danmini YB-43HD 4,3 TFT LCD digitální zvonek s kukátkem ( cena 1354,-CZK) na stránkách www.dx.com. Uvažuji,že si toto zboží zde koupím.Pokud ale zvládnu vyplnit objednávku a platbu v anglickém jazyce.

Datum: 16.12.14 17:02
avatar
Dx.com je jeden z prvních čínských e.shopú které do česka začaly posílat. Je léty ověřený a jeho recenze jsou až na výjimky pozitivní. Já k němu mám výhrady jen co se týče rychlosti odeslání zboží. Mám rači Buyincoins.com nebo třeba Focalprice.com Na doplnění tě musím upozornit, že při ceně kterou uvádíš ti zboží s velkou pravděpodobností zadrží celníci a cena ti naskočí o 20% dovozní DPH a pokud nejsi pražák tak ještě o 98kč poplatků české poště za zastupování v celním řízení.
Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.