Jak realizovat audiomístnost v paneláku?

Od: Datum: 12.12.14 05:35 odpovědí: 7 změna: 24.12.14 11:52

Ahoj. Plánuji řešit odhlučněný pokoj na poslech hudby v kombinaci s ložnicí. Už mne nebaví ty věčné ohledy k sousedům a je fakt, že se basy šíří dost daleko. Cca 5x4 metry. Jak dobře a esteticky odhlučnit celý pokoj? Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.12.14 08:02

Jo tak to je oříšek. Musel bys postavit něco jako místnost v místnosti, buďto hodně hmotnou anebo dobře obloženou (ideálně obojí) a zajistit její kročejovou izolaci od původní stavby. Nalepení izolace přímo na zeď moc nepomůže.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.12.14 08:21

Zdravím.! Já to vyřešil tak, že jsem si pořídil slušné sluchátka, které mi fungují i na zahradě a

nikoho neobtěžuju.

P.S. Každý metal nemiluje. *smich* *cert*

Od: bmbx®
Datum: 12.12.14 11:13

2kedar:

...slušná sluchátka...

každého nebaví poslouchat muziku co zní uprostřed hlavy

Datum: 12.12.14 19:34

Psal jsem... "Slušná sluchátka..!"

A né šmejdy, kdy Vás za deset minut bolí lopuchy.!

Dnes se dají pořídit takové sluchátka, že tomu ani nebudete věřit.

Samozřejmě, že si to své občas pustím a to, že dost hodně. Já se nemusím zabývat tím,

že mi budou sousedi nadávat... Ikdyž se strojem, který má 2x330.Watt (Technics) bych měl mít obavy.

Ovšem už se nechovám, jako dobytek.

Ohodnoceno: 1x

Od: au1
Datum: 12.12.14 11:18
Kdyz vas nebavi neustale ohledy k sousedum, tak nebydlete v panelaku, prestehujte se nekam na samotu

Datum: 12.12.14 19:23
Upřímně řečeno..podle mne je to technicky téměř nemožné.Když místnost přetlumíte, bude to zvukově pro Vás neposlouchatelné..Nějaké opatření si sice představit dokážu, ale jen teoreticky, nevím kdo by to platil..a kdo by v tomtéž bydlel.
Začněte šetřit na rodinný dům, i když i v něm to s ohledem na rodinu nemusí být 100%..
Ohodnoceno: 1x

Datum: 24.12.14 11:52

Já chodím na ušní a když mne zavřou do té poslechové budky, tak není nic slyšet... Nějak podobně?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.