Prestigio 5455 Duo

Od: Datum: 08.12.14 20:22 odpovědí: 3 změna: 16.12.14 19:47

Dobrý den,

může mi prosím někdo poradit, zda je možné na mobilu Prestigio 5455 Duo nastavit vlastní melodii na zvonění? Pokud to jde, tak jak se to dělá?

U svého původního telefonu jsem mohla k určité osobě dát písničku, kterou jsem si do mobilu přidala přes PC Tak jsem už podle toho poznala, kdo mi volá.

U tohoto nového to nevím. Pokud by to nešlo přímo k osobě, jde to alespoň u skupiny? Vyzvánění z nabídky se mi nelíbí a návod k telefonu je velmi bídný.

Děkuji

Nisla

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: stan33
Datum: 09.12.14 11:19
Je to Android takže jde- v telefonu- kontakty-otevřít kontakt-vybrat upravit-políčko zvonění-nebo tak nějak podobně(funkce bude pod tlačítkem nebo popiskou či ikonou na displeji), mělo by jít vybrat ze všech zvuků a hudby v telefonu, pokud ne tak vybrané zkusit vložit do složky ringtones ale je tam nový android tak už by to nemělo byt potřeba. Nejspíš půjde to samé udělat i přes pc v programu od výrobce. Na Google play najdete i jine programy na vytáčení, kontakty, sms, hudbu, , internet atd pokud ty původní nevyhovují, změnit jde i celé prostředí pomocí tzv launcheru.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.12.14 17:59

Hm, tak v tomto jsem naprostý laik. Většinu vůbec nechápu. Zvonění sice změnit umím, ale jen na to, co je přednadstavené v telefonu. Zkusila jsem vložit přes PC svoji hudbu, ale objevím ji jen pro normální přehrávání. Návod je šílený. Asi mají pocit, že už je každý odborník IT. Zkošela to i mnohem mladší (a zručnější) známá a také nic. Vyzkouším ještě známého. Kde jsou ty doby, kdy maximální vymožeností byla tlačítka místo ciferníku.

Díky

Nisla

Od: stan33
Datum: 16.12.14 19:47
Po nahrání hudby do složky Music a restartu nebo vypnutí a zapnutí telefonu se vám neobjeví možnost pridat ho jako zvonění v možnostech kontaktu? A nebo vložit danou hudbu ve vnitřní paměti telefonu do složky Ringtones a zvuky +budík do složky Notifications a restart i několik-pokud tam složky nejsou tak je vytvořit (jde to i v telefonu ve správci souborů-pokud není v telefonu tak třeba B1 na Google play stáhnout).
V těch kontaktech (nebo se to jmenuje třeba lidé) stačí klepnout na políčko kde je napsána daná funkce. Snad ty obrázky trochu pomohou-vzhled se sice bude lišit ale snad ne uplně. Editace-obrázek tužky, tři tečky nebo spodní tlačítko atd.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.