Odinstalace u android

Od: Datum: 05.12.14 11:31 odpovědí: 4 změna: 05.12.14 15:10

Ahoj,prosím Vás,jak mám odinstalovat aplikace v androidu, u kterých je ve správci aplikací pouze volba zastavit?Je to třeba google knihy, gmail ,atd, nepoužívám to,nechci to tam mít.Moc diky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.12.14 11:42
Bohužel tohle je součástí androidu, jedině udělat root telefonu a pak aplikace mazat jdou.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 05.12.14 12:35
http://androidaplikace.cz/ind…stalace-systemovych-aplikaci/
Článek popisuje celkem srozumitelný postup čisté odinstalace takových aplikacíale ani jeho návod se neobejde bez práva ROOT.
doplněno 05.12.14 12:41: Výhoda je, že na stejných stránkách najdeš i návod jak se k právům ROOT probojovat. Bohužel výklad práva u nás nevykládá přesně jestli může být ROOT mobilu důvodem k odmítnutí případné reklamace. Jedna strana tvrdí, že zásah do softwáre nemůže být důvodem odmítnutí opravy hardware ale servisy co by druhá strana si vše vykládají po svém.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.12.14 13:26
Rootem záruka zaniká.
Ale jde to řešit vrácením zpět - tzv.unroot

Datum: 05.12.14 15:10
Nemusí . . není to dlouho co padl u soudu rozsudek o kterém mluvím. Servis nemohl dokázat spojitost zásahu do softvéru a hárdvérového poškození a musel z rozhodnutí soudu záruku uznat. Bohužel u nás není precednční právo jako v Americe takže další soudy se nemusí prvního soudu držet a soudit všichni stejně.
doplněno 05.12.14 15:12: Sorry. vím že jsem se, dostal od původní otázky zatraceně daleko ale nedalo mi to.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.