Mobil siemens

Od: Datum: 28.11.14 19:32 odpovědí: 6 změna: 29.11.14 04:29

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat, mám mobil siemens c35i a když v něm není simkarta, tak ten mobil běží, ale když tam dám simkartu, tak se spustí a za 5 sekund zhasne (vypne se).

Nevíte někdo co by to mohlo dělat?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.11.14 19:55

Mas baterii v poradku a nabitou? Pripadne se telefon "lekne" datumu a zdechne.

doplněno 28.11.14 20:41:

Takze asi ma problem s omezenim datumu. Mel jsem telefon, vyrobeny kolem roku 2010, ktery odmital prijmou nastaveni casu vice nez rok 2012... a vypinal se kdyz mel nastaveno automatickou aktualizaci casu.

Ohodnoceno: 0x

Od: fdg
Datum: 28.11.14 19:58

Asi jo ale když jde telefon bez simkarty tak jde dobře ale když se tam dá simka, tak to klekne

Datum: 28.11.14 20:40

Když tam dáš jinou SIM, tak se stane co?

Od: fdhb
Datum: 28.11.14 21:06

udělá to tu samou věc že vypne

Datum: 29.11.14 01:20

Mě se sekl v uvítací obrazovce. Pomohlo přehrání Firmware. Ale už je to pár roků. Tuším že to bylo na siemensmania a tam bylo vše. Je ale potřeba ten kabel s COMportem.

Od: bmbx®
Datum: 29.11.14 04:29

Je to vyšeptaná baterka, mobil ze simkartou se začne přihlašovat k síti což je mnohem energeticky náročnější a zdechne, nebo vyschlý napájecí elektrolytický kondenzátor, který má za úkol energetické rázy vykrývat, v těchto mobilech ještě byl, v dnešních mobilech už je to vše pouze na baterce.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.