Kindle 6 Touch z Amazonu

Od: Datum: 19.11.14 18:31 odpovědí: 4 změna: 20.11.14 16:09

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nemá zkušenosti, nebo alespoň netuší, jestli se při objednání dvou kusů elektroniky platí pouze jedno poštovné. Myslím Amazon.de, jelikož nejsem zdatný nemčinář, tak se mi to na webu špatně hledá. A ještě jeden dotaz k dopočítávání dph v ČR. Vím, že clo se v rámci unie neplatí ale dph se podle toho, co jsem četl nějakým způsobem dopočítává. Víte někdo jak? Budu vděčný za všechny rady:)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.11.14 18:43

Nevidím důvod, proč bys měl platit poštovné dvakrát, zabalí to do jednoho balíku. Jen pokud bude u každého kusu jiné poštovné (např. kvůli velikosti/hmotnosti), tak asi zapltíš to dražší.

DPH = (cena zboží + dopravy, pokud je to nad 22 €) × 0,21

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.11.14 23:43

Pokud jeden balík tak jen jedno poštovné, z .de amazonu objednej, nicméně oni do čr kindly přeci neposílají...

doplněno 20.11.14 23:30:

Když já objednaval K paperwhite tak to nešlo, možná to ale bylo kvůli té velké slevo akce...

Od: sugar
Datum: 20.11.14 16:09

Jste si tím opravdu jistý? Protože co jsem se dozvěděl, nejenom z internetu, tak by to neměl být problém.

Datum: 20.11.14 11:04
Poštovné je dle váhy, takže nebude se platit dvakrát, jen může být o něco vyšší. Kdyz si to dáš do košíku, tak ti to ukáže. Zásilky z EU nepodléhají celnímu řízení.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.