Je značka lenovo dobrá?

Od: Datum: 17.11.14 14:15 odpovědí: 9 změna: 29.11.14 22:34

ahoj chtěla bych si koupit nový dotikový mobil od lenova ale vůbec s touhle značkou nemám zkušenosti. Jsou její produkty kvalitní atd.? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: k2
Datum: 17.11.14 14:20

Tak nejak normalni. Otazkou je, co lze v dnesni dobe povazovat za kvalitni znacku...

Asi by bylo lepsi se bavit o konkretnim modelu a ten srovnavat s konkurenci.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 17.11.14 15:41

Podle mne je Lenovo dobrá značka.

PS: dostal mne doTIkový mobil ...

Datum: 17.11.14 15:45

Lenovo je GOOD a jen dál rozšiřuje sortiment a upevnění na trhu elektroniky. Rozhodně jde o TOP5 značku

doplněno 17.11.14 15:47:

Lenovo nedávno koupilo Motorolu a další část IBM oddělení, takže posiluje a plánuje velké rozšíření na poli mobilů,notebooků,serverů,...

Datum: 29.11.14 21:53

chtel bych si koupit mobil Lenovo A536, ale typ displeje je TFT TN nebudou ěptné pozorovací uhly nebo to nebude poznat od IPS?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.11.14 17:05

Lenovo jsou kvalitní telefony, kdybych nebyl iPhonista koupil bych si tento: http://mobilni-telefony.heureka.cz/lenovo-vibe-z2-pro/ radči Lenovo než Huawei.

Datum: 17.11.14 20:07

Značka myšleno jako brand - názor zákazníků je to top, dávají obrovké peníze do marketingu (cena zařízení tomu odpovídá) a dělají to dobře. Hardware je čína (lespoň ty s čím jsem se setkal), najdete uvnitř naprosto stejnou desku a periferie jako v čínských značkách, vyrábí pro ně medion, malata atd...

Datum: 17.11.14 21:05

Tak zrovna teď jsem schválně obrátil nový noťas lenovo abych přečetl na štítku - made in CHina ,. Ale fachčí OK.

Datum: 17.11.14 21:24

LENOVO - v rodině od této značky tablet, phablet i stolní PC - vše výborné.

Datum: 29.11.14 22:34

mám nový nb lenovo thinkpad 3x na reklamaci,(výměna disku, dvakrát baterka...) a podobné info mám od více stran, s touto značkou je to horší než někdy před 6ti lety.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.