Efektivní ochrana pro Android?

Od: Datum: 17.11.14 13:02 odpovědí: 6 změna: 28.11.14 11:36

Nechci si kupovat ochranu i když vypadá dobře. Máte nějakou bezplatnou alternativu?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: lego®
Datum: 17.11.14 14:42
avatar

Treba Avast.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.14 15:29
avatar
Nestahovat a neinstalovat blbosti a nepotrebujes nic
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 18.11.14 00:40

Zoner antivirus je zdarma. Spousta lidí tvrdí, že antivirus v mobilu je zbytečný a že to hodně zpomaluje telefon. Pokud stahujete, kde nejsou viry, tak zbytečný je. Podle mě zbytečný není a mobil zpomaluje tak, že to asi ani nepoznáte. Vím, že se mnou mnozí nebudou souhlasit, ale stojím si za tím, co jsem řekl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.11.14 22:51
avatar
"Antivir" je sám o sobě vir. Hlídá každou novou nainstalovanou aplikaci, stále běží na pozadí a uživatel mu pro to musí povolit téměř všechna práva.
Za celou dobu jsem se na telefonu nesetkal s virem. Pro to, aby nějaká aplikace mohla číst a odesílat data, nebo páchat jinou škodu, musí být nainstalována uživatelem.
Tak k čemu je tedy "Antivir" dobrý?
Ohodnoceno: 1x
 
Od: stan33
Datum: 24.11.14 21:09
V dnešní době internet bankingu je lepší mít než později litovat. Značkové jsou nicméně omezené a ty neznámé jsou riziko a zadarmo nikdy není zadarmo. Ale třeba Cm antivir vypadá slušně, nebo free verze známých značek a nebo počkat na akci a koupit levněji(hlídání slevy třeba Appsales). Dle mého je ale základ firewall a neinstalovat blbosti.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: anonymboyy
Datum: 28.11.14 11:36

Velmi dobrý je Clen Master, já to měl už v telefonu, když jsem ho koupit a je to opravdu skvělá appka. Jedním kliknutím do vyčistí ramku od zbytečných programů, potom je tam možnost i vyčištění paměti (mě to denně uvolní tak 300mb, který se mi ukládaji jako dočastný soubory nebo něco v tom smyslu) a antivir funguje perfektně, rychle to vyhledává, najde to i viry na stránkách v prohlížeči, prostě perfektní

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.