Ovladač k satel. přijímači Dreamboc HD800 PV

Od: Datum: 14.11.14 23:07 odpovědí: 3 změna: 15.11.14 18:17

Prosím, kdo má k dispozici návod k prvnímu ovladači zprava, nebo kdo ví, k čemu používat 3 dolní řady u satelitu Dreamboc HD800 PVR. Přikládám odkaz na fotku, jde o ten poslední.

http://www.eltasat.cz/pdf/TV-Codelisten.pdf


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pepr®
Datum: 15.11.14 02:28
avatar

Český i slovenský návod je na ty druhé dva ovladače. Tak to zkusím popsat sám.

Barevné tlačítka mají různé funkce. Ty aktuální se vždy zobrazují na obrazovce. Používají se např. pro ovládání EPG, teletextu nebo při ladění.

Druhá řada se používá na ovládání funkcí rekordéru (PVR). Na to je potřeba vložit do přístroje nebo připojit kabelem externí pevný disk (HDD).

Spodní řada: TV - přepnutí na ovládání základních funkcí televizoru. RADIO - přepnutí na poslech radia. TEXT - zapnutí teletextu. ČERVENÝ PUNTÍK - nahrávání na pevný disk

Ohodnoceno: 2x
 
Od: evelynka
Datum: 15.11.14 15:23

pepr, moc vám děkuji. Žlutým se mi podařilo zastavit video, tedy obraz i zvuk. Na o rok starším satelitu na další televizi, který je stejný jako ten druhý, ke kterému patří ten ovladač, o němž jsem psala, tak k němu je ovladač , který na odkazu fotky je uprostřed a tam jsou všechna barev. tlačítka určená k videu, aspoň je tam tak používám, Tam žlutým video zastavím, a taky zase pustím. Ale na tom novém nevím, jak pokračovat v přehrávání, žlutý jen zastaví, ale už nerozjede. Jak prosím pracujete s těmi barev. tlačítky v režimu videa (popř. i v jiném, dají-li se použít)_ Děkuji..

Od: pepr®
Datum: 15.11.14 18:17
avatar

Nemám tento přístroj. Vycházel z návodu k použití, kde jsou popsané ty druhé dva ovladače a ze zkušeností s jinými přístroji.

Na ovládání videa jsou u toho třetího ovladače primárně určené tlačítka v druhé spodní řadě. Jestli na některé funkce fungují i barevné tlač. je možné.

V čem je problém? Nemáte na nich popisky nebo nevíte co obrázky na nich znamenají?

...

První tlač. (pod červeným) přetáčí zpět.

Druhé tlačítko (pod zeleným) spouští přehrávání a pauzuje (zastaví (zamrzne) obraz a zvuk). Jako to žluté na druhém ovladači.

Třetí tlačítko (pod žlutým) je stopka. Úplně zastaví přehrávání.

A čtvrté tlačítko (pod modrým) přetáčí pořad dopředu.

...

Mimochodem na těch druhých ovladačích (ten co máte starší) by podle popisku mělo žluté tlačítko pauzovat obraz a zelené znova spouštět. No, asi to soudruzi vymysleli jinak

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.