Root - htc wildfire s

Od: Datum: 13.11.14 14:51 odpovědí: 4 změna: 16.11.14 21:26
Čau, chtěl jsem se zeptat jestli neznáte nějaký 100% funkční root zkoušel jsem už pár, ale videa jsou v aj takže jsem je moc nepochopil, prosím za odpověď za jakou.
doplněno 13.11.14 16:42: Android: 2.3.5
Htc sense: 2.1
Číslo software: 2.26.401.3

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.11.14 09:45
avatar

Ahoj, pokud se bojíš zasahovat do systému nebo nevíš jak na to, tak ti doporučuji udělat root pomocí programu Kingo ROOT , který nainstaluješ do PC a provedeš root jedním kliknutím :) Postup: v telefonu povol instalaci programů z neznámých zdrojů, pak najdi v telefonu vývojářské možnosti a tam zaškrtni Ladění USB, poté zapoj telefon přes USB do PC a počkej než ho PC rozpozná, potom zapni program Kingo ROOT a čekej dokud se telefon nenačte a neobjeví se tlačítko ROOT, na které klikneš a ROOT se automaticky začne provádět, během procesu telefon v žádném případě neodpojuj i kdyby se ti zdálo, že proces trvá již dlouho, o úspěšném provedení tě program bude informovat po skončení procesu :) Pokud máš uzamknutý Bootloader, bude nutno ho ještě před použitím Kingo ROOT odemknou pomocí programu na oficiálních stránkách HTC ! Návod na odemčení bootloaderu


zde , návod na root pomocí Kingo ROOT

zde.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: honzous00
Datum: 15.11.14 17:01

Jaký mám použít z těch CARRIER, já si vybral toto HTC EU.

Jestli jsem vybral špatně prosím o pomoc, protože to unlock bootloaderu probíhá v pořádku, ale těsně před koncem se telefon pokaždé odpojí.

Možná, že by to mohlo mít něco společného s tím S-OFF, ale já mám S-ON-> nevím co to znamená,ale možná to může být tím

Datum: 15.11.14 21:34
avatar

S-ON nebo S-OFF, je zkratka pro security on/off, dá se přeložit jako zabezpečení zapnuto/vypnuto. HTC EU bude myslím správně. Root jsem prováděl už na několika zařízeních, ale bootloader jsem nikdy odemykat nemusel, hlavně proto, že jsem od HTC telefon nikdy neměl, netuším v čem je problém, shlédni pár videí, zkus si dopodrobna projít návod a pokus opakuj!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: honzous00
Datum: 16.11.14 21:26

bohužel S-ON, ale nevím jak to vypnout. Shlédl jsem pár videií, ale nic.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.