Nová karta Skylink -Irdeto

Od: Datum: 09.11.14 21:01 odpovědí: 3 změna: 09.11.14 22:33

dobrý den ,dnes jsem si pořidil ůplne novou kartu Skylink M7 IRDETO--za 500kc.Jak dále přesně postupovat ..? Co je dále přesně doplatit? Moc díky..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.11.14 21:11
avatar

registrační poplatek a servisní poplatek budete hradit společnosti Skylink ,

více se dozvíte zde http://www.skylink.cz/novinky…nabidce-skylinku-25-cz23.html

doplněno 09.11.14 21:14:

Dekódovací karta pro příjem programů platformy Skylink. Tato karta nejlépe spolupracuje s certifikovanými dekodéry Irdeto - přijímači označeny Skylink ready. U nové karty Standard HD M7 je cena karty a poplatky spojené s poskytováním služeb oddělená. Cena nové karty je podstatně nižší, pro aktivaci služeb Skylink je však třeba uhradit příslušné poplatky. Na rozdíl od původní karty Skylink Standard HD se u karty Standard HD M7 registrace skládá ze dvou kroků: vyplnění registračních údajů (elektronicky na webu Skylinku nebo do formuláře přiloženého v balení karty) a úhrady Registračního poplatku za registraci služby Skylink. Registrační poplatek je možno uhradit stejným způsobem jako Servisní poplatek nebo předplatné placených balíčků Skylink, a to buďto v hotovosti v naší prodejně, nebo servisu, nebo kteroukoliv z metod jednorázových plateb uvedených v ceníku. Registrační poplatek - registrace služby Skylink jednorázově - 999 Kč včetně DPH Servisní poplatek (měsíčně) - 29 Kč včetně DPH Karta Standart HD M7 registrovaná do 30. 6. 2013 obsahuje bonus 2 měsíce ZDARMA vysílání všech programů placené nabídky s výjimkou programů pro dospělé. Nové karta je zejména výhodná pro zájemce o placené balíčky Skylinku. Na rozdíl od dosud prodávaných karet totiž cena nové karty není navýšena o Servisní poplatek, který je zahrnut v ceně placených balíčků. Zájemci o placené balíčky tak díky nové kartě významně ušetří.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.11.14 22:19
avatar
Ano. A kdo umí počítat ví, že 29Kč nebo 33Kč měsíčně to nestojí, nýbrž 41,60Kč při zaplacení na rok dopředu. Takže se vyplatí to těm vydřiduchum posílat přes SIPO.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.11.14 22:33
avatar

ano správně, už je to 33,-, omlouvám se, posílám taky přes SIPO

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.