Jaký máte názor na Xbox 360?

Od: Datum: 04.11.14 19:29 odpovědí: 3 změna: 04.11.14 21:51

Dobrý den. Chtěla bych znát váš názor na Xbox 360. Je to tak dobré jak to vypadá? Baví váš to? Stojí za koupě? Moc díky. Vážím si každého komentáře, který mi moc pomůže.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.11.14 19:39

Měl jsem možnost zkusit si jak PS4 tak Xbox, testoval jsem i kinect a přidavnou kameru k PS, a kinect měl lepší odevzu ale u PS lze přímo nahrávat komentář pro stream na twichi, což mi přišlo fajn, celkově mi přišlo lepší PS 4, měl jsem z něj lepší pocit, ale Xbox byl taky fajn.

Co se týče ceny, obě jsou to pěkne drahé hračky, ale když se často vidím s přáteli a máme nějaky večírek doma, tak je to super zábava, pro jednotlivce ke hraní mi přijde spíš lepší PC/notebook

Ohodnoceno: 0x

Od: o
Datum: 04.11.14 19:42

Děkuji za odpověď.

Datum: 04.11.14 21:51

Sice otázka byla na přechozí verzi, ale i tak bych řekl, že celkově vzato já osobně bych asi volil radši PS3 než Xbox 360, v nové generaci je to už úplně jasné, tam bych si Xbox One nepořídil. No možná jedině kdybych měl na oba, ale stejně je jasný, co bych používal častěji. Ale protože jsem chudý, tak to mám naštěstí vyřešeno předem.

*smich*

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.