Pojistna udalost pred zaplacenim

Od: Datum: 02.11.14 09:52 odpovědí: 3 změna: 02.11.14 18:03
Dobry den, vcera jsem si koupila mobil na splatky od T-mobile. Uzavrela jsem k nemu smlouvu o pojisteni, ktere se vztahuje na udalosti, kde neuznaji zaruku. Jako vytopeni, rozbity pri vypadnuti, kradez. Pojisteni poskytuje sam T-Mobile.
No a jake mam stesti, vcera vecer mi telefon vypadl a displej se rozbil. Smlouva o pojisteni je sice platna, ale pojistne jeste nebylo uhrazeno, jelikoz se plati az s prvnim vyuctovanim, coz je za tri tydny. Pojistne podminky ma tento pripad nepamatuji. Nevite jak to je, mohu jim tam telefon donest nebo mam pockat az po prvni platbe? Dekuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lego®
Datum: 02.11.14 17:48

Nac cekat, donesl bych jim ho a vyresil u nich.

Ohodnoceno: 0x

Od: skye®
Datum: 02.11.14 18:03
No ja jsem to spis myslela z duvodu, aby se z plneni nechteli vykroutit, kdyz neni jeste pojistne zaplaceno. Ale pohledala jsem dnes na netu a mela by byt smlouva platna, tak to risknu a zitra tam zajdu.
Od: kee
Datum: 02.11.14 18:03

V pojistných podmínkách je uvedeno, od kdy platí smlouva. Obvykle dnem sepsání, některé dnem uhrazení.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.