Koupě tabletu do 2500

Od: Datum: 01.11.14 22:39 odpovědí: 10 změna: 01.11.14 23:58

Dobrý večer, chtěla bych si koupit tablet. Cenově +/- 2500,- Kč, víc asi ne. Mezi výběrem mi skončily tyhle dva kousky:
http://tablety.heureka.cz/goc…-70-a741/specifikace/#section

http://tablety.heureka.cz/goc…-tab-r83/specifikace/#section

Ale trochu mě odrazuje, že jsou to GoClevery. Doporučili byste něco úplně jiného, nebo by i jeden z těchto mohl být dobrý? Moc tomu nerozumím.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.11.14 23:19

Já se mohu vyjádřit k produktům podobné cenové relace jen v tom smyslu, že je u nich tragické wifi připojení. Velmi tragické. Je spíše úspěchem, když se načte stránka...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.11.14 23:37

A měl jste nějaký nebo je to stejně jako moje reakce níže jen JPP (jedna paní povídala)? Mám už druhý tablet z nižší cenové hladiny a s načítáním přes wifi jsem spokojen.

První byl GoClever tab t76gps a nebýt zničeného displeje slouží dál. Cena 2500kč

Druhý a nynější je DPS Dual 7 jasně je to čistá číná a no name, ale zrovna s wifinou jsem nikdy neměl problém. Cena 1250kč (hledal jsem v podstatě nejlevnější)

Pro tazatele: Jde opravdu o to co od toho tabletu čekáte. Já je mám hlavně na čtení, příležitostný net a filmy-seriály a na to mi stačí to co mám. Teda až na výdrž baterie u nynějšího DPS ta je tragická.

Datum: 01.11.14 23:43

Ano, měl. Pro dceru jsme kupovali podobně levný a zkoušel jsem připojení. Hrůza. I když, je to tak dva roky zpět, možná už doba pokročila...

Datum: 01.11.14 23:32

Dobrý večer,

a co od tabeltu čekáte? k čemu ho budete používat?

Jinak s cenou do 2 500 se dá sehnat například Lenovo Ideapad nebo nějaký tablet od Prestigio, kde jsem byl mile překvapen, že Prestigio tablety odpravdu zvládá, testoval jsem ale pouze vyšší řady této značky.

Datum: 01.11.14 23:34

Já teda na značku Prestigio v nižších cenových hladinách slyšel jen jak jsou špatné. Možná u vyšší ceny je to lepší to nevím.

Datum: 01.11.14 23:47

Psal jsem, že jsem testoval jen ty vyšší řady, kde jak po vzhledové tak vykonostní stránce dost překvapil. Byl jsem k této značce hodně skeptický

Od: katerina*
Datum: 01.11.14 23:35

Vlastně jenom zábava-zkouknout naco na webu, spusit video, přehrát hudbu, zahrát si nějakou hru a tak. ;)

Datum: 01.11.14 23:39

A jsme u toho. Jakou hru si představujete? Pokud něco náročnějšího na grafiku, procesor musíte pustit chlup (prachy). Na obyčejné hry stačí i ten můj křáp co jsem zmiňoval.

Datum: 01.11.14 23:46

Počítejte, ale s tím, že si zahrajete spíš nenáročne hry, tablet do 2 500 nebude mít takový výkon na ty nejhranější a nejnovější tituly Zkusil bych to Lenovo Ideapad nebo samsung galaxy tab, kamarád ho má a nestěžuje si, já ho měl párkrát půjčený a až na občasné sekání, celkem frčel. Podobně na tom bude i Lenovo jelikož má téměr totožné parametry.

Datum: 01.11.14 23:58

Normálně relativně kvalitní jsou tak za 4 tisíce, za tuhle cenu bych tomu moc naděje nedával...

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.