Čo mám urobit ked mi vysavač ETA 409 hapruje

Od: Datum: 27.10.14 20:52 odpovědí: 5 změna: 27.10.14 21:29

ETA 409 strašne hučí ked sa zapne ako to mám opravit

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lego®
Datum: 27.10.14 20:55

Zkusil bych ho vycistit.

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 27.10.14 21:00

Dobrý den, já bych to viděl na výměnu uhlíků nebo ještě lepší by bylo koupit si novější vysavač. Zdravím!

Datum: 27.10.14 21:00

není hučení jako hučení...

klidně už můžou být vháji uhlíky na motoru

Datum: 27.10.14 21:20

To se opravit dá, ale jen tehdy, pokud jste šikovnej. Vysavač rozeberte a vyčistěte - ale pozor, ne takové to normální rozebrání a vyndání odnímatelných filtrů, ale - musíte rozebrat a vyndat motor a až tam uvidíte, co tam máte za svinec, který zcela a jednoznačně zabraňuje nasávání a odsávání vzduchu. Vsadím se, že vysavač ani netáhne, jen hučí - protože má prostě málo potřebného vzduchu, hltí se, když ho budete takto týrat - spálíte ho ! Rotor potřebuje se točit, točením nasává vzduch, když ho nemá - prostě se dusí..., pár vysavačů jsem čistil - tento tedy zrovna ne, ale všude to tak vesměs bylo ! Přimo uvnitř motoru bývá vnitřní ( nedostupný) molitanový filtr, který vypadá spíše jako filcová podložka z plstě! Ale možná se ve vašem případě mýlím, že všechno máte čisté - a hučí ...

Datum: 27.10.14 21:29

To se vážně bavíme o tomto stroji: http://www.bazos.cz/img/1/643/38724643.jpg? Nechat odpočívat v křemíkovém nebi. Svoje si už určitě odsloužil. A povolit peněženku a koupit nový.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.